20:31 | یکشنبه 29 بهمن 1402

آشنایی با 5 کوین برتر حوزه دیفای (DeFi)

دیفای یکی از بخش های مهم بازار ارزهای دیجیتال می باشد که رمز ارزهای زیادی در آن قرار می گیرند. در این مقاله با 5 کوین برتر حوزه دیفای آشنا می شوید.

تغییرات همیشگی بازار رمز ارزها، ما را مجاب می کند که دائما اطلاعات خود را بروزرسانی کنیم. یکی از این تغییرات، در جایگاه رمز ارزها بر اساس حجم بازار و میزان تقاضا رخ می دهد. کوین ها و توکن های حوزه دیفای نیز، مانند سایر کوین و توکن ها، دستخوش تغییراتی می شوند و جایگاه آن ها ثابت نمی ماند. به همین منظور، ما امروز جدیدترین رده بندی کوین و توکن های حوزه دیفای را به شما ارائه می کنیم. بر این اساس، می توانید اطلاعات به روزی را درباره ارزهای دیجیتال DeFi به دست آورید.

دیفای

برترین کوین های دیفای در سال 2022

امروز، آخرین روز از ماه هشتم میلادی (آگوست) سال 2022 می باشد که با نهم شهریور ماه 1401 شمسی مصادف است. اگر بخواهیم وضعیت کوین های دیفای را با یک سال گذشته مقایسه کنیم، تغییرات زیادی را در آن ها می بینیم. در سال 2021، یونی سواپ (UNI) و چین لینک (LINK)، برترین توکن های دیفای بودند. در این فهرست، آمار متفاوت است و رده بندی کوین و توکن های دیفای، تفاوت چشمگیری با گذشته دارد. به همین شکل، وضعیت این کوین و توکن ها در آینده هم تغییر می کند و ثابت نمی ماند. بنابراین شما باید همواره اطلاعات خود را به روز کنید تا از آخرین آمار و ارقام آگاه شوید.

در فهرست زیر، نام پنج توکن و کوین برتر حال حاضر دیفای را مشاهده می کنید. این رمز ارزها، برترین ارزهای دیجیتال دیفای در سال 2022 هستند که تا کنون عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشته اند:

  • دای (DAI): دای یک استیبل کوین غیرمتمرکز است که در رتبه سیزدهم بازار ارز دیجیتال و رتبه اول بازار دیفای قرار دارد و با تتر مقایسه می شود.
  • آوالانچ (AVAX): پس از دای، نام آوالانچ به چشم می خورد که شانزدهمین ارز دیجیتال برتر بازار کریپتو و دومین رمز ارز برتر دیفای است.
  • رپد بیت کوین (WBTC): بیت کوین توکنیزه شده یا همان رپد بیت کوین، هجدهمین ارز دیجیتال برتر بازار کریپتو و سومین ارز دیجیتال برتر دیفای است.
  • یونی سواپ (UNI): توکن اختصاصی صرافی غیر متمرکز یونی سواپ که در سال گذشته در جایگاه اول این فهرست قرار داشت، اکنون نوزدهمین ارز دیجیتال بازار کریپتو و چهارمین توکن برتر دیفای است.
  • چین لینک (LINK): چین لینک هم به مانند یونی سواپ، سه پله سقوط را در بازار دیفای تجربه کرد. این ارز دیجیتال هم اکنون در رتبه 25 بازار کریپتو و 5 بازار دیفای قرار دارد.

اطلاعات فوق بر اساس بزرگی بازار (مارکت کپ) رمز ارزها می باشد. هر آن امکان دارد که جایگاه این رمز ارزها تغییر کند و شرایط دیگری برای بازار دیفای رقم بخورد. بنابراین، از پیگیری اخبار ارز دیجیتال و بازار دیفای غافل نشوید تا همواره تازه ترین اطلاعات را داشته باشید.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

در بازار ارزهای دیجیتال، نه روندهای صعودی برای همیشه پایدار هستند و نه روندهای
به‌گزارش dailycoin.com، تعداد استیبل کوین تتر ضرب شده به بیش از 99.6 میلیارد توکن رسیده
آخرین باز تنظیم سختی استخراج شبکه بیت کوین در روز 15 فوریه انجام شد. در جریان این
سولانا و فایل کوین دو عضو مهم خانواده ارزهای دیجیتال هستند که به‌تازگی وارد

منتخب

مطالب مشابه

در بازار ارزهای دیجیتال، نه روندهای صعودی برای همیشه پایدار هستند و نه روندهای
به‌گزارش dailycoin.com، تعداد استیبل کوین تتر ضرب شده به بیش از 99.6 میلیارد توکن رسیده
آخرین باز تنظیم سختی استخراج شبکه بیت کوین در روز 15 فوریه انجام شد. در جریان این
سولانا و فایل کوین دو عضو مهم خانواده ارزهای دیجیتال هستند که به‌تازگی وارد