اخباراخبار خارجی قانونگذاری هااخبار قانونگذاری ها

آزمایش بیت کوین برای استفاده توسط بانک مرکزی بحرین

بانک مرکزی بحرین (CBB)، با همکاری OpenNode به دنبال آزمایش بیت کوین برای استفاده در پرداخت ها می باشد.

در سال های اخیر کشورهای زیادی بیت کوین را برای استفاده در پرداخت ها محک زدند. کشورهای دیگری هم بودند که تصمیم گرفتند ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود را راه اندازی کنند. هنوز هم بسیاری از کشورها به دنبال تست و آزمایش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و CBDC ها هستند. یکی از این موارد، بحرین می باشد که قصد دارد با همکاری OpenNode، بیت کوین را مورد آزمایش قرار دهد. در صورت موفقیت آمیز بودن این آزمایش، بیت کوین می تواند شرایط بهتری در کشور بحرین پیدا کند. در ادامه خبر، به شرح خبر تست بیت کوین توسط بحرین و OpenNode می پردازیم.

آزمایش بیت کوین توسط بحرین

آزمایش بیت کوین توسط بانک مرکزی بحرین (CBB)

بیت کوین بزرگ ترین دارایی رمزنگاری شده در سراسر جهان است. به همین خاطر، اولین ارز دیجیتالی که نظر کشورها و مردم را جلب می کند به طور قطع، بیت کوین است. بحرین نیز، قصد دارد که با همکاری نهاد مطرح OpenNode، آزمایشاتی را روی راه حل ها استفاده از بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداختی، تست کند. اوپن نود نیز، مجموعه ای است که قصد دارد شرکت ها، کشورها و دولت ها را با راه حل های مناسب پذیرش بیت کوین آشنا کند. از این رو، همکاری این مجموعه با بانک مرکزی بحرین، می تواند خروجی خوبی را حاصل کند.

در صورت پذیرش بیت کوین توسط کشورهای مختلف و شرکت های بزرگ، رشد این ارز دیجیتال نیز بیشتر خواهد بود. البته که در این بین، کشورهای قدرتمندی مانند آمریکا، چین و روسیه، تاثیرگذاری بیشتری نسبت به سایرین دارند. از این رو، در صورت آزمایش بیت کوین در این کشورها و پذیرش این ارز دیجیتال، رشد بیت کوین احتمال بیشتری خواهد داشت. امید است که به مرور زمان و با فعالیت مجموعه هایی چون اوپن نود، راه حل های درست پذیرش ارز دیجیتال به کشورها معرفی شود. در این صورت، سرمایه گذاران هم می توانند با اطمینان بیشتری روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا