اخباراخبار اتریوم

صعود اتریوم به سطح بالای 2 هزار دلار پس از 74 روز!

قیمت اتریوم پس از حدود دو ماه و نیم به بالای سطح 2 هزار دلار صعود کرد!

اتریوم به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال بازار، توانست در هفته های اخیر بخشی از قیمت قبلی خود را بازیابی کند. در این چند هفته که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی داشتند، اتریوم هم به وضعیت بهتری رسید. اکنون قیمت این ارز دیجیتال پس از 74 روز بالاتر از سطح 2 هزار دلار قرار دارد. صعود اتریوم به سطح بالای 2 هزار دلار می تواند خبر خوبی برای علاقه مندان به این ارز دیجیتال باشد. در ماه آینده آپدیت بزرگ این ارز دیجیتال هم انجام می شود و احتمال دارد که طی این مدت قیمت اتریوم باز هم صعود خوبی را تجربه کند. گرچه قیمت اتریوم هنوز هم حدود 60 درصد پایین تر از سقف تاریخی خود می باشد؛ اما این ارز دیجیتال با کف قیمتی هم فاصله زیادی دارد. در بخش بعدی صعود اتریوم از کف قیمتی اخیر به قیمت فعلی را بررسی می کنیم.

قیمت اتریوم

صعود 150 درصدی قیمت اتریوم

پس از اینکه بازار ارز دیجیتال بخش زیادی از ارزش خود را از دست داد، قیمت اتریوم هم کاهش چشمگیری داشت. این ارز دیجیتال که در اواخر سال 2021 تا مرز 5 هزار دلار پیش رفت، با شروع روند نزولی دچار کاهش قیمت شد. در نهایت اتریوم حدود 80% پایین تر از سقف تاریخی خود و در حوالی 800 دلار کف قیمتی خود را ثبت کرد. اکنون چند هفته ای از این واقعه می گذرد و اتریوم پس از 74 روز به سطح بالای 2 هزار دلار صعود کرده است. این صعود قابل توجه، رشد قیمت 150 درصدی اتریوم از کف قیمتی را نشان می دهد.

آپدیت ماه آینده اتریوم نیز می تواند روی قیمت آن تاثیر شایانی بگذارد. البته که طبق اظهارات گلسنود و برخی دیگر از مراجع تحلیلی بزرگ، جای زیادی برای رشد کوتاه مدت ارزهای دیجیتال وجود ندارد. از طرفی کاهش نرخ تورم آمریکا در ماه جولای و سایر اخبار مثبت پیرامون بازار، ممکن است که این احتمال را خنثی کند. بر همین اساس، پیگیری اخبار لحظه ای ارز دیجیتال می تواند در تصمیم گیری بهتر برای سرمایه گذاری به شما کمک کند. خبرگزاری نرخ لند این اخبار را همه روزه در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از اتفاقات مهم بازار مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا