اخباراخبار کوتاه

نرخ تورم آمریکا در ماه جولای اعلام شد

نرخ تورم آمریکا در ماه جولای اعلام شد و تاثیر خود را روی بازار ارز دیجیتال هم گذاشت

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ابتدای راه خود هستند و هنوز مقداری وابستگی در آن ها حس می شود. این وابستگی می تواند به مسائل مختلفی از جمله نرخ تورم آمریکا به عنوان برترین قدرت اقتصادی دنیا باشد. بر این اساس، اطلاع از سایر اخبار اقتصادی می تواند دید بهتری را نسبت به آینده احتمالی ارزهای دیجیتال به شما بدهد. از این رو ما در این مطلب به بررسی نرخ تورم آمریکا در ماه جولای و شرح کامل خبر آن می پردازیم.

نرخ تورم آمریکا

نرخ تورم آمریکا در ماه جولای

نرخ تورم آمریکا در ماه جولای در شرایطی اعلام شد که وضعیت آن بهتر از ماه قبل بود. این نرخ با کاهشی بیش از حد انتظار، به 8.5 درصد رسید و نسبت به ماه قبل که نرخ تورم برابر 9.1 درصد بود، عدد بهتری را نشان داد. این خبر خوب در کنار سایر موارد، تاثیر مثبتی روی بازار ارز دیجیتال گذاشت و آن را کمی رشد داد. گرچه این رشد تا کنون پایدار نبوده است اما باعث شد که پس از مدت ها بازار تکان بخورد و بیت کوین هم عددی بالای 24 هزار دلار را ببیند.

سایر مسائل اقتصادی و اخبار و شایعات پیرامون آن ها نیز می تواند بازار ارز دیجیتال را کم یا زیاد تحت تاثیر قرار دهد. به همین منظور پیگیری اخبار می تواند آگاهی شما را افزایش دهد و تصمیمات بهتری را برایتان به بار آورد. با دنبال کردن بخش اخبار در خبرگزاری نرخ لند، می توانید اطلاعات لازم را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا