اخباراخبار اتریوم

روز شمار مرج اتریوم؛ تنها 3 روز باقی مانده است!

روز شمار مرج اتریوم همچنان فعال است و به ما نشان می دهد که 3 روز دیگر آپدیت این شبکه انجام خواهد شد.

در پست های قبلی دسته بندی اخبار اتریوم، برخی از خبرهای مربوط به آپدیت مرج اتریوم را خواندید. در این مقاله، به یکی دیگر از مسائل مربوط به این رویداد مهم می پردازیم و زمان باقی مانده تا آپدیت اتریوم را بررسی می کنیم. بسیاری از سرمایه گذاران در این روزها تب و تاب بیشتری نسبت به قبل دارند و مشتاق اند که مرج اتریوم هر چه سریع تر انجام شود. از این رو، ما نیز به این موضوع می پردازیم و فاصله ای که با رویداد مرج یا ادغام اتریوم داریم را پوشش می دهیم.

مرج اتریوم

روز شمار مرج اتریوم

اکنون کمتر از 3 روز تا اتمام آپدیت مرج اتریوم فرصت باقی است. سرمایه گذاران زیادی در این فرصت به خرید اتریوم روی آوردند تا در صورت موفقیت آمیز بودن این آپدیت، از آن سود بگیرند. بسیاری از تحلیلگران هم چنین شانسی را به اتریوم می دهند و احتمال رشد را برای آن در نظر می گیرند. با این حال، قطعیتی در سوددهی کوتاه مدت اتریوم پس از آپدیت مرج وجود ندارد. با این اوصاف، روز شمار مرج اتریوم نمی تواند به معنی انفجار یکباره این ارز دیجیتال باشد. از طرفی موفقیت این آپدیت هم می تواند نتایج حاصل را تغییر دهد. ممکن است که اتریوم در بازه کوتاه مدت هم سود خوبی بدهد و شرایط سرمایه گذاران خود را بهتر کند.

روز شمار مرج اتریوم، به ما می گوید که حدود 2 روز و 20 ساعت دیگر، مرج انجام خواهد شد. البته احتمالا زمانی که شما این مقاله را می خوانید، این زمان کمتر شده است و به مرج اتریوم نزدیک تر هستیم. از این رو، می توانید روز شمار دقیق مرج اتریوم و شمارش معکوس برای این آپدیت را با جستجوی عبارت «Ethereum merge» در گوگل مشاهده کنید. نرخ لند نیز، اخبار جدید و اتفاقات پیرامون مرج و سایر رویدادها را در اختیار شما قرار می دهد تا به روز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا