اخباراخبار بیت کوین

احتمال کاهش قیمت BTC بعد از مرج اتریوم

عده ای متخصصان اعتقاد دارند که قیمت بیت کوین (BTC) پس از رویداد مرج اتریوم کاهش خواهد یافت.

تقریبا همه فعالان بازار ارز دیجیتال، از اهمیت بیت کوین و قیمت آن اطلاع دارند. بنابراین، بررسی احتمالات موجود پیرامون قیمت بیت کوین، می تواند دید بهتری را نسبت به وضعیت عمومی بازار به ما بدهد. یکی از این احتمالات که ممکن است تا چند روز دیگر خود را نشان دهد، کاهش قیمت BTC بعد از رویداد مرج اتریوم است. برخی از متخصصان اعتقاد دارند که قیمت بیت کوین پس از رویداد مرج اتریوم کاهش خواهد یافت. به همین جهت، ما در این مقاله به شرح کامل این موضوع و بررسی احتمال کاهش قیمت BTC پس از مرج اتریوم می پردازیم.

احتمال کاهش قیمت بیت کوین

بررسی احتمال کاهش قیمت BTC

رویداد مرج اتریوم می توانید تاثیرات گوناگونی روی وضعیت اتریوم و سایر رمز ارزها بگذارد. ممکن است که حتی بیت کوین هم از این آپدیت بزرگ تاثیر بپذیرد و اتفاقات گوناگونی برای آن رخ دهد. یکی از این اتفاقات، کاهش قیمت BTC است که به عقیده تحلیلگران احتمال آن وجود دارد. کارل مک دونالد، محقق مستقل حوزه ارز دیجیتال در این باره می گوید:

بیت کوین پس از بروزرسانی اتریوم تنها بلاک چین بزرگ مبتنی بر سیستم اثبات کار خواهد بود. به همین جهت، ممکن است که مقامات قانونی ذره بین خود را روی این ارز دیجیتال قرار دهند و قیمت آن هم دچار افت شود.

با توجه به وضعیت فعلی، نظر کارل مک دونالد منطقی به نظر می رسد. با این حال، احتمال این که کاهش قیمت BTC ادامه دار باشد و فلیپنینگ رخ دهد، بسیار کمتر است. بنابراین به نظر می رسد که هولدرهای بلند مدت بیت کوین خیلی به این موضوع اهمیت نخواهند داد. از این گذشته، ممکن است که اصلا چنین اتفاقی رخ ندهد و همه چیز به گونه ای دیگر رقم بخورد. چیزی که بیش از سایر موارد اهمیت دارد، موفقیت آمیز بودن یا نبودن آپدیت اتریوم است. هر کدام از نتایج احتمالی آپدیت اتریوم، می توانند نتایج کاملا متفاوتی را برای این ارز دیجیتال و سایر اعضای بازار رقم بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا