16:07 | دوشنبه 28 اسفند 1402

ارز دیجیتال LRC یا (Loopring) چیست؟

ارز دیجیتال LRC یا Loopring، یک پروتکل باز برای ایجاد صرافی های غیرمتمرکز با کارایی بالا در اتریوم است. هدف این پلتفرم این است که از طریق ساخت zkRollup،  صرافی‌‌های مقیاسپذیر را بدون به خطر انداختن ضمانت‌‌های امنیتی در سطح اتریوم، ایجاد و فعال کند. ارز دیجیتال LRC یک توکن ERC-20 است که به دارندگان اجازه می دهد روی پلت فرم Loopring توسعه پیدا کنند. رمز ارز LRC را می توان در کیف پولهای رمزنگاری شده مانند Gemini، ذخیره کرد.

 

آشنایی با شبکه LRC

Loopring شبکه ارز دیجیتال LRC، نرمافزاری  است که بر روی اتریوم اجرا می‌‌شود و هدف آن تشویق یک شبکه جهانی از کاربران برای راهاندازی  پلتفرمی است که امکان ایجاد انواع جدیدی از مبادلات دارایی‌‌ها و رمز ارزهای کریپتو را فراهم میکند.‌

هدف شبکه LRC این است که تطبیق سفارش متمرکز را با تسویه سفارش غیرمتمرکز زنجیره بلوکی در یک محصول ترکیبی، ترکیب کند و بهترین جنبه‌‌های صرافی متمرکز و غیرمتمرکز را به خود اختصاص دهد.

 

تاریخچه LRC

 

تاریخچه شبکه LRC

بنیانگذار و مدیر عامل فعلی شبکه Loopring که توسعه پلتفرم LRC را مدیریت می کند، دانیل وانگ، مهندس نرم افزار و کارآفرین مستقر در شانگهای چین است. او قبل از شروع کار بر روی Loopring، چندین سمت مدیریتی و اجرایی در شرکتهای بزرگ فناوری داشته است. وانگ مهندس نرمافزار پیشرو در تولیدکننده دستگاه‌‌های پزشکی بوستون ساینتیفیک، مدیر ارشد مهندسی، جستجو، توصیهها و سیستم تبلیغات در چین و همچنین یک مدیر فنی و مهندس ارشد نرم افزار در Google بود. 

در سال 2017، Loopring یک عرضه اولیه سکه انجام داد و 120000 اتر به ارزش 45 میلیون دلار جمع آوری کرد. با این حال، تشدید مقررات در مورد چنین پیشنهادهایی در چین در آن زمان، بعداً Loopring را بر آن داشت تا بسیاری از وجوه فروش عمومی خود را بازگرداند و سپس وانگ به همراه تیم Loopring، به توسعه مبادلات خود با باقیمانده درآمد ادامه داد.

 

توکن LRC چیست؟ 

توکن LRC ارز دیجیتال Loopring مبتنی بر اتریوم و یک پروتکل باز است که برای ایجاد صرافی های غیرمتمرکز رمزنگاری طراحی شده است. در سال 2020، میانگین حجم معاملات روزانه کل بازار ارزهای دیجیتال در محدوده تقریبی 50 تا 200 میلیون دلار در نوسان بود. بیشتر این معاملات در صرافیهای ارز دیجیتال متمرکز انجام میشد و پلتفرم‌‌های آنلاینی که توسط شرکت‌‌های خصوصی اداره می‌‌شدند، وجوه کاربران را ذخیره کرده و تطابق سفارش‌‌های خرید و فروش را تسهیل می‌‌کردند.

توکن‌‌های LRC طی یک عرضه اولیه سکه (ICO) در آگوست 2017 در دسترس عموم قرار گرفتند. در حالی که پروتکل Loopring برای اولین بار در دسامبر 2019 در شبکه اصلی اتریوم مستقر شد.

 

ارز دیجیتال LRC چگونه کار می کند؟

Loopring نرم‌‌افزاری است که روی اتریوم اجرا میشود و هدف آن تشویق یک شبکه جهانی از کاربران برای راهاندازی پلتفرمی است که امکان ایجاد انواع جدیدی از مبادلات دارایی‌‌های کریپتو را فراهم میکند.

یکی از پروتکل های نوظهور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، Loopring از چندین ارز رمزنگاری شده از جمله ارز دیجیتال LRC خودش، برای ارائه این پلتفرم استفاده می کند.

Loopring روی بلاک چین های اتریوم و نئو با برنامه هایی برای افزودن پشتیبانی از بلاک چین Qtum قابل اجرا است. هر یک از این شبکه‌‌ها رمز مخصوص به خود را دارند: LRC و LRN به ترتیب برای Ethereum و Neo.

این توکنها با توابع هش پلتفرم‌‌های بلاکچین زیربنایی خود محافظت میشوند: LRC توسط Ethash اتریوم، LRN توسط SHA256 Neo و RIPEMD160 و LRQ توسط الگوریتم اثبات سهام PoSv3 Qtum.

 

ویژگی های LRC 

 

ویژگی های ارز دیجیتال LRC

ارز دیجیتال LRC با ترکیب عناصر صرافی گهای متمرکز و غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال برای ایجاد پروتکلی استفاده میکند که از مزایای منحصر به فرد آنها برخوردار شود و ناکارآمدی ها را از بین ببرد.

توکن LRC ادعا میکند که پلتفرم آن به صرافیهای ساختهشده آن اجازه می‌‌دهد تا از سرعت‌‌های آهسته و هزینه‌‌های بالای مرتبط با صرافی‌‌های غیرمتمرکز در اتریوم با استفاده از نوع جدیدی از رمزنگاری به نام جمعآوری‌‌های دانش صفر یا zkRollups جلوگیری کنند.

 صرافیهای Lrc می توانند تسویه حسابهای سریعتری را برای معامله گران ارائه دهند. zkRollups به جای تسویه معاملات مستقیم بر روی بلاک چین اتریوم (همانطور که سایر صرافیهای غیرمتمرکز انجام میدهند)، صرافی‌های Loopring را قادر میسازد تا محاسبات کلیدی را در جای دیگری تکمیل کنند.

شبکه لوپرینگ می‌‌تواند تعداد تراکنش‌‌هایی را که یک صرافی Loopring باید به شبکه اتریوم ارسال کند، کاهش دهد. در نتیجه باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه‌‌ها برای معاملهگران و کاربران بازار رمزارزهای دیجیتال شود.

 

قیمت ارز دیجیتال LRC 

قیمت ارز دیجیتال Lrc، امروز 2.67 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 1,161,066,166 دلار است. Loopring در 24 ساعت گذشته 0.30 درصد افزایش قیمت داشته است. رتبه فعلی این رمز ارز در CoinMarketCap شماره 51 و با ارزش بازار زنده 3,547,925,478 دلار است. این ارز دیجیتال دارای عرضه در گردش 1,328,253,790 سکه LRC و حداکثر عرضه 1,374,513,896 سکه LRC، است.

 

چگونه ارز دیجیتال LRC بخریم؟

۱.باز کردن یک حساب آنلاین برای خرید ارز دیجیتال LRC 

در مرحله اول باید در یک صرافی که از توکن های LRC پشتیبانی می کند، برای ایجاد یک حساب صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنید. همانطور که اکنون می دانید، ۲ نوع اصلی صرافی ارزهای دیجیتال وجود دارد: صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX).

محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال که از توکن های LRC پشتیبانی می کند، کوین بیس است. کوین بیس یک صرافی متمرکز است که در سال 2012 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده است. سرمایه گذاران به Coinbase به دلیل اقدامات امنیتی اضافی آن برای محافظت از دارایی های رمزنگاری کاربران، مانند ذخیره 98٪ از وجوه کاربران در کیف پول های سخت افزاری، اعتماد دارند.

از طرف دیگر، میتوانید از یک صرافی غیرمتمرکز در اتریوم برای خرید ارز دیجیتال LRC استفاده کنید. برنامه‌‌های موبایلی مانند Argent به شما امکان میدهند مستقیماً با DEX  تعامل داشته باشید. یکی از ساده‌‌ترین راه‌‌ها برای استفاده از صرافی‌‌های غیرمتمرکز است. سایر DEX های محبوبی که می توانید با کیف پول های اتریوم استفاده کنید عبارتند از Uniswap، Sushiswap و Curve finance.

 

۲.مرحله دوم خرید کیف پول است

هنگامی که یک حساب مبادله ارز دیجیتال ایجاد کردید، باید محل ذخیره توکنهای Lrc خود را انتخاب کنید. ذخیره هر گونه دارایی رمزنگاری شده در یک صرافی توصیه نمی شود. زیرا ذخیره ارز دیجیتال خود در صرافی، ارز دیجیتال شما را در معرض خطر سرقت قرار می دهد.

صرافی های متمرکز مسئول حفظ امنیت کلیدهای خصوصی شما هستند.(کلید خصوصی شما چیزی است که به شما امکان دسترسی به داراییهای رمزنگاری را می دهد.) این صرافیها اولویت اصلی هکرها هستند. زیرا اگر بتوانند امنیت یک صرافی را نقض کنند، می توانند تمام وجوه موجود در صرافی را به سرقت ببرند.

 

۳.خرید خود را انجام دهید

هنگامی که یک حساب صرافی رمزنگاری ایجاد کردید و مکانی برای ذخیره ارز دیجیتال خود انتخاب کردید، آماده خرید هستید. شما می توانید ارز دیجیتال را به روشی مشابه سهام، به عنوان محدودیت یا سفارش بازار بخرید.

 

نحوه استخراج ارز دیجیتال LRC 

برای استخراج ارز دیجیتال LRC به لیست بهترین pool minings و ماشین‌‌های سختافزاری ماینینگ نگاه کنید که با استفاده از آن‌‌ها میتوانید Loopring (LRC) را استخراج کنید. به یاد داشته باشید که پلتفرمها و محصولات مختلف در کشورهای مختلف در دسترس هستند.

دو نوع اصلی از امکانات استخراج عبارتند از استخراج تودهای و استخراج سخت افزاری.

هنگام انتخاب یک پلتفرم یا سخت افزار برای استخراج Loopring (LRC)، رتبه کاربری آن را در نظر بگیرید. هنگام انتخاب پلتفرم، آگاهانه انتخاب کنید و صفحه شرکت را در وب سایت مطالعه کرده و نظرات کاربران را بخوانید و نتیجه گیری کنید که آیا باید از این سرویس استفاده کنید یا نه.

کلاهبرداری های زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال وجود دارد. اگر نمیخواهید داراییهای خود را از دست بدهید، در نظر گرفتن شهرت سرویس هنگام انتخاب مکان یا سخت افزار برای استخراج ارز دیجیتال Loopring (LRC) کاملاً ضروری است.

 

کیف پول های LOOPRING

 

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال LRC

 

کیف پول سخت افزاری Ledger کیف پول لجر، امن ترین شکل کیف پول رمزنگاری است و یک کیف پول سخت افزاری که می توانید با خود حمل کنید.

اسن کیف پول چندین ارز دیجیتال از جمله Loopring را ذخیره می کند.

    کیف پول brd

استفاده از کیف پول Brd رایگان است و قابل اجرا  بر تلفن همراه بوده و استفاده از آن آسان است.

اینکیف پول بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و لوپرینگ را ذخیره می کند.

    کیف پول MyEtherWallet یا MEW

استفاده از MEW رایگان است، قابل اجرا بر روی وب بوده، فقط به اندازه اقدامات امنیتی شخصی شما ایمن است و هر نوع توکن اتریوم از جمله LRC را ذخیره می کند.

کیف پول trust wallet

استفاده آسان، رایگان و ناشناس بودن،  قابل اجرا بر روی تلفن همراه و قابل استفاده برای بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و LRC.

ارز دیجیتال Loopring یا LEC یک پروتکل مبادله منبع باز، ممیزی شده و غیر محرمانه است. به این معنی که هیچ کس در اکوسیستم Loopring نیازی به اعتماد به دیگران ندارد. دارایی های رمزنگاری شده همیشه تحت کنترل خود کاربران هستند و 100٪ تضمین های امنیتی در سطح اتریوم دارند.

Loopring اکثر عملیات‌‌ها، از جمله تطبیق سفارش و تسویه معاملات را خارج از بلاک چین اتریوم انجام می‌‌دهد. چنین طراحی به طور چشمگیری مصارف و در نتیجه هزینه تسویه کلی را تنها به کسری از یک سنت کاهش می دهد.

 

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از

منتخب

مطالب مشابه

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از