17:34 | شنبه 4 فروردین 1403

ارز دیجیتال گالا چیست؟ همه چیز درباره ارز دیجیتال گالا (GALA)

نام کامل ارز دیجیتال گالا، گالا گیمز است و  با نام GALA شناخته می شود. توکن گالا روی اتریوم اجرا می شود. GALA GAMES میگوید که ماموریتش ساخت بازیهای بلاک چین است.

این بازی در سال 2019 توسط Eric Schiermeyer، یکی از بنیانگذاران شرکت بازی های موبایل Zynga، که بازی هایی مانند Mafia Wars و Farmville را توسعه داد، ایجاد شد. گالا ، ۱.۳ میلیون کاربر فعال دارد و هدف آن این است که به این کاربران کنترل بیشتری بر بازی هایشان بدهد. همانطور که Coin Market Cap توضیح میدهد: «این پروژه میخواهد این واقعیت را تغییر دهد که بازیکنان می‌‌توانند صدها دلار برای دارایی‌‌های درون بازی خرج کنند، و ساعت‌‌های بیشماری را صرف بازی کردن میکنند، که می‌‌توان با کلیک یک دکمه آن‌‌ها را از کاربران گرفت.

  

آشنایی با شبکه گالا (GALA)

Gala Games قصد دارد با بازگرداندن کنترل بازی‌‌های خود به بازیکنان، صنعت بازی را به مسیری متفاوت ببرد. ماموریت گالا گیمز ساخت بازیهای بلاک چین است.

این پروژه می‌‌خواهد این واقعیت را تغییر دهد که بازیکنان میتوانند صدها دلار برای دارایی‌‌های درون بازی خرج کنند، و ساعت‌‌های بی‌‌شماری را صرف بازی کردن میکنند، که باکلیک یک دکمه می‌‌توان آن‌‌ها را از کاربران گرفت. این شرکت قصد دارد با کمک فناوری بلاک چین، تفکر خلاق را با کنترل بازیها و داراییهای درون بازی به بازیکنان بازگرداند.

بازیکنان می‌‌توانند دارای توکنهای غیرقابل تعویض (NFT) باشند و بر مدیریت بازیها در اکوسیستم Gala Games تأثیر بگذارند. مکانیسم رای گیری The Founder’s Nodes به بازیکنان این امکان را میدهد که روی بازیهایی که گالا باید توسعه دهد و بازیهایی که باید بودجه دریافت کنند، تأثیر بگذارند. گالا گیمز علاوه بر خرید NFT برای بازیهای خاص، از GALA نیز استفاده میکند( توکن ابزار خود).

تاکنون، Gala Games یک بازی – Town Star و یک سری NFT کلکسیونی – VOX منتشر کرد. این شرکت قصد دارد در آینده بازیهای بیشتری مانند یک بازی RPG فانتزی، یک بازی استراتژی علمی تخیلی و یک بازی دفاعی منتشر کند.

 

تاریخچه گالا

 

تاریخچه شبکه گالا

Gala Games توسط اریک شیرمایر تاسیس شد. او یکی از بنیانگذاران Zynga، یک شرکت محبوب بازیهای اجتماعی و موبایلی بود.

تحت رهبری Schiermeyer، Zynga موفقیت های محبوبی مانند پوکر، جنگ های مافیا و Farmville را راه اندازی کرد. Schiermeyer که به کار بر روی لبههای پیشرفته بازی شهرت دارد، Gala Games را در جولای 2019 راه اندازی کرد تا یک شبکه بازی مبتنی بر بلاک چین ایجاد کند و به بازیکنان مالکیت بیشتری بر بازیهای خود بدهد. در مجموع، تیم Gala Games متشکل از 60 کارمند است.

 

توکن گالا (GALA) چیست؟

توکن GALA نماد ابزار دیجیتالی اکوسیستم Gala Games است که از نظر رمزنگاری ایمن است و بومی اکوسیستم بازیهای گالا است. GALA بین کاربران قابل انتقال است و آنها کنترل کاملی بر نحوه استفاده از آن دارند. توکن گالا به اکوسیستم بازی‌‌های گالا قدرت میدهد. Founder’s Nodes با پشتیبانی از اکوسیستمی که بازیها می توانند روی آن اجرا شوند، گالا را به دست می آورند. اولین بازی برای اکوسیستم بازی‌‌های گالا، Town Star، دارای ساختار پاداشی است که در آن به ۱۰۰ بازیکن برتر در گالا پاداش می گیرند.

GALA یک توکن ابزار غیر قابل استرداد است که به عنوان وسیله مبادله بین شرکت کنندگان در اکوسیستم بازی های گالا استفاده می شود. هدف از معرفی گالا ارائه یک روش پرداخت و تسویه حساب راحت و امن بین شرکت کنندگانی است که در اکوسیستم GALA تعامل دارند (مثلاً پرداخت کالاهای دیجیتال یا اقلام درونبازی). گالا به هیچ وجه نماینده هیچگونه سهامداری مانند مشارکت، علاقه به Gala Games، شرکت های وابسته مربوطه آنها، یا هر شرکت یا تعهد دیگری نیست.

ارز دیجیتال گالا به دارندگان هیچ گونه تعهدی مبنی بر کارمزد، سود سهام، درآمد، سود یا بازده سرمایهگذاری نمی‌‌دهد، و قصد تشکیل اوراق بهادار را ندارد. این توکن برای استفاده در اکوسیستم بازی‌‌های گالا ایجاد شد و مالکیت گالا هیچ حق صریح و یا ضمنی ندارد.

 

ارز دیجیتال گالا GALA چگونه کار می کند؟

توکن گالا روی اتریوم و بلاک چین بایننس هوشمند (BSC) اجرا می شود. شبکه گالا توسط مجموعهای از گرهها به نام گرههای بنیانگذار محافظت می شود. Gala Games حداکثر 50000 Founder’s Node را مشخص می کند که تراکنش های درون بازی را تایید و شبکه را ایمن می کند.

گرهها همچنین می توانند در مورد بازیهایی که در پلتفرم Gala Games منتشر می شوند رای دهند. میتوانید با خرید یک حساب کاربری و اجرای آن در رایانه خود، یک گره را راه اندازی کنید. گالا بر اساس یک سیستم نقطهای به اپراتورهای گره پاداش دریافت می کنند. اجرای یک گره برای حداقل شش ساعت در یک چرخه 1 امتیاز و ارجاع گرههای اجرا شده برای حداقل شش ساعت امتیاز 0.1 را کسب می کند. در زمان توزیع، تمام نقاط جمع شده و گالا بین این نقاط تقسیم می شود.

 

ویژگی های ارز دیجیتال گالا (GALA)

Gala Games یک بازی واحد نیست. بلکه مجموعهای کامل از بازیهای مختلف بلاک چین را ارائه می دهد که سرگرمی را در درجه اول و بلاک چین را در پس زمینه قرار می دهد. Town Star، تنها بازی قابل بازی در حال حاضر است که یک شبیه سازی شهر است که می تواند در مرورگر بازی شود. بازیکنان شهری شبیه به گیم پلی بازی SimCity را مدیریت می کنند. اما در Town Star، در واقع مالک شهر هستند.

 

قیمت گالا 

 

قیمت ارز دیجیتال گالا (GALA)

قیمت ارز دیجیتال گالا امروز 0.410971 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 1,722,063,645 دلار است. ارز دیجیتال گالا در 24 ساعت گذشته 3.65 درصد رشد داشته است. رتبه فعلی این رمز ارز در CoinMarketCap شماره 62 است و ارزش بازار واقعی آن 2,867,432,158 دلار است. رمز ارز گالا دارای عرضه در گردش 6,977,205,436 سکه گالا و حداکثر عرضه آن در دسترس نیست.

 

چگونه ارز دیجیتال گالا بخریم؟

 

۱. در یک صرافی که از گالا پشتیبانی می کند حساب باز کنید.

به یاد داشته باشید که اکثر صرافی ها برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری به آدرس ایمیل، شماره تلفن و مدرک شناسایی شما نیاز دارند.

۲. وجوه را به حساب خود واریز کنید.

برای خرید ارز دیجیتال گالا، حساب خود را با حواله بانکی تامین مالی کنید که این کار را میتوانید با کارت اعتباری یا نقدی پرداخت کنید و یا ارز دیجیتال را از یک کیف پول رمزنگاری به حساب خود واریز کنید.

۳. خرید ارز دیجیتال GALA.

خرید رمز ارز GALA خود را کامل کنید و سپس بهترین کیف پول را برای ذخیره این رمز ارز دیجیتال پیدا کنید.

 

نحوه استخراج ارز دیجیتال GALA

متاسفانه اطلاعاتی در رابطه با نحوه استخراج و ماینینگ ارز دیجیتال GALA در منابع داخلی و خارجی در دسترس نیست و به نظر میرسد غیر قابل استخراج باشد.

 

کیف پول های گالا

 

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال GALA

 

Ledger یا Trezor

یکی از بهترین مکان‌‌ها برای ذخیره گالا (GALA) در کیف پول سخت افزاری رمزگذاریشده مانند کیف‌‌های Ledger یا Trezor است. کیف پول‌‌های سختافزاری از تکنیک‌‌های رمزگذاری بسیار پیشرفته استفاده میکنند تا وجوه شما را در برابر حملات پیچیده شبکه یا حتی کلاهبرداری‌‌های ساده فیشینگ که کاربرانی که وجوه خود را در کیف پول نرمافزاری یا وبسایتی نگه می‌‌دارند، ایمن نگه دارند.

 

Trust Wallet

تراست والت کیف پولی است که به طور رسمی توسط بایننس پشتیبانی می شود و یکی از محبوب ترین کیف پولها در بین معامله گران و سرمایه گذاران است و مکانی عالی برای ذخیره ارز دیجیتال گالا (GALA) است.

 

Atomic Wallet

ارز دیجیتال GALA را می توان در Atomic Wallet، کیف پول موجود در نسخه اندروید، iOS و چندین نسخه دسکتاپ موجود، ذخیره کرد. کیف پول اتمی از بیش از 300 ارز دیجیتال از جمله GALA و سایر توکن های ERC20 و BEP2 پشتیبانی می کند. کیف پول اتمی همچنین تبادلات اتمی و اکسچنج داخلی را ارائه می دهد که کاربران می توانند از آن برای مبادله بین تمام دارایی های پشتیبانی شده از جمله Gala استفاده کنند.

 

MyEtherWallet

شما همچنین می توانید Gala (GALA) را در یکی از قابل اعتمادترین و آزمایش شدهترین کیف پولها ذخیره کنید. MyEtherWallet ، تمام توکن های ERC20 از جمله گالا (GALA) را می توان با استفاده از MyEtherWallet در بلاک چین اتریوم بدون نیاز به دانلود هیچ کلاینت یا نرم افزاری، ذخیره کرد.

 

 جمع بندی

Gala یک توکن ERC20 است که بر روی بلاک چین اتریوم کار میکند و به آن اجازه می‌‌دهد در طیف وسیعی از کیف پول‌‌ها از انواع سختافزار و نرمافزار ذخیره شود. ارز دیجیتال  GALA نشانه ابزاری برای اکوسیستم Gala Games است که در حال حاضر از آن برای خرید درون بازی و آیتمهای معمولی و NFTS در Town Star، یک بازی موبایلی مشابه FarmVille استفاده می شود.

Gala Games پلتفرمی است که طیف وسیعی از بازی‌‌های مبتنی بر بلاک چین را ایجاد میکند که هر کدام از آنها مالکیت واقعی آیتم‌‌های درون بازی خود را از طریق استفاده از توکن‌‌های غیرقابل تعویض (NFT) به بازیکنان ارائه میدهد. این پلتفرم که در سال 2020 راه اندازی شد، با پاداش دادن به بازیکنان در قالب توکن های GALA برای انجام طیف وسیعی از بازی هایشان، یکی از اولین محرکها در زمینه بازی برای کسب درآمد بود.

 

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از

منتخب

مطالب مشابه

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از