اخباراخبار عمومی ارزهای دیجیتالسایر خبرها

پر بازدید ترین ارزهای دیجیتال روز کدام اند؟

پر بازدید ترین ارزهای دیجیتال دیجیتال روز کدام اند؟ در این مقاله می خوانید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید پر بازدید ترین ارزهای دیجیتال روز کدام اند. با علم به این موضوع، می توانید درباره نگاه سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال مختلف اطلاعاتی کلی به دست آورید. البته که اطلاعات به دست آمده دقت بالایی ندارند و صرفا یک سری احتمالات را در ذهن شما شکل می دهند. این احتمالات باید با سایر اطلاعات موجود ترکیب شوند تا یک جمع بندی مناسب از آن ها به دست آید. در این مقاله، پر بازدید ترین ارزهای دیجیتال روز را می شناسید تا بدانید که نگاه سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال مختلف چگونه است.

پر بازدید ترین ارزهای دیجیتال

لیست پر بازدیدترین ارزهای دیجیتال روز

معمولا برخی از ارزهای دیجیتال همواره در لیست پر بازدید ترین ها و ترندها قرار دارند. بیت کوین و اتریوم از این دست رمز ارزها می باشند و اتفاقا نام آن ها در لیست امروز ما هم به چشم می خورد. در این لیست، 3 ارز دیجیتال پر بازدید روز را به شما معرفی می کنیم:

  1. بیت کوین (BTC): بیت کوین اولین نامی می باشد که در فهرست ما به چشم می خورد. این ارز دیجیتال، بیشترین میزان بازدید امروز را به خود اختصاص داد. البته که این موضوع بیشتر به دلیل ریزش قیمت بیت کوین تا سطح 18 هزار دلار و افزایش نگرانی سرمایه گذاران بود.
  2. ترا کلاسیک (LUNC): پس از بیت کوین، این ترا کلاسیک است که خود نمایی می کند. ترا کلاسیک هم بعد از چند رشد قیمت مقطعی، به یک باره با افت شدیدی مواجه شد. دلیل این افت می تواند خبر خط خوردن این ارز دیجیتال از بسیاری از صرافی های بزرگ باشد.
  3. اتریوم (ETH): هر چقدر که به مرحله آخر آپدیت مرج اتریوم نزدیک تر می شویم، نگاه سرمایه گذاران بیشتری به این ارز دیجیتال خیره می شود. بنابراین بدیهی است که این ارز دیجیتال هم در فهرست پر بازدید ترین های روز باشد. اتریوم در این فهرست، پس از بیت کوین و ترا کلاسیک در رتبه سوم قرار می گیرد.

نکته مشترک درباره هر سه عضو فهرست بالا، این بود که سرمایه گذاران عموما به دلیل افت قیمت آن ها به دنبالشان رفته بودند. البته که انجام مرحله یکی مانده به آخر آپدیت اتریوم هم می تواند در شمار بازدیدهای آن موثر باشد. این مرحله دیشب انجام شد و تنها یک گام تا اتمام مرج اتریوم باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا