اخباراخبار کوتاه

هشدار در مورد پشتیبانی کیف پول اتمیک در توئیتر

چند آدرس توئیتر با عنوان پشتیبانان کیف پول اتمیک ولت، از کاربران این کیف پول ارز دیجیتال کلاهبرداری می کنند.

کلاهبرداران بازار ارز دیجیتال، از راه های مختلفی به قربانیان خود نزدیک می شوند و آن ها را فریب می دهند. یکی از این راه ها، سوءاستفاده از کاربرانی است که در استفاده از کیف پول خود به مشکل بر می خوردند. کلاهبرداران، افرادی که چنین مشکلاتی دارند را شناسایی می کنند و آن ها را به طرق مختلف فریب می دهند. به همین جهت، ما در این مقاله به بررسی امکان کلاهبرداری از راه های اینچنینی می پردازیم و خبر کلاهبرداری افرادی تحت عنوان «پشتیبانی کیف پول اتمیک» در توئیتر را پوشش می دهیم.

پشتیبانی کیف پول اتمیک

صفحات پشتیبانی کیف پول اتمیک در توئیتر

توئیتر یکی از اصلی ترین شبکه های اجتماعی برای فعالیت کاربران بازار ارز دیجیتال است. بسیاری از فعالان بازار رمز ارزها، در توئیتر فعال هستند و صفحات مربوط به این حوزه را دنبال می کنند. چنین شرایطی، امکان کلاهبرداری را برای افراد سودجو فراهم می کند و آن ها را به جنگ کاربران ساده لوح می فرستد. اخیرا هم خبری مبنی بر سوءاستفاده پشتیبانان جعلی کیف پول اتمیک از کاربران این کیف پول ارز دیجیتال منتشر شد. طبق متن این خبر، چند حساب جعلی که با عنوان پشتیبانی کیف پول اتمیک در فضای توئیتر فعالیت می کنند، کاربران این کیف پول را فریب می دهند. نحوه کار این افراد به این شکل می باشد که کاربران ناکام این کیف پول را شناسایی می کنند و به آن ها نزدیک می شوند.

آن ها از قربانیان خود می خواهند که کد 12 رقمی کیف پول خود را بدهد تا مشکل او را حل کنند. راه دیگر کلاهبرداری این افراد نیز، طراحی صفحه ای جعلی است، که کاربران کیف پول اتمیک با ورود به آن و وارد کردن رمز خود، هک شوند. تاریخ ساخت برخی از این صفحات هم به سال 2010 بر می گردد و این نشان می دهد که احتمالا صاحبان اصلی آن ها کسانی دیگر هستند که هک شده اند. با این تفاسیر، کاربران کیف پول اتمیک و سایر کیف پول های ارز دیجیتال با به هوش باشند که به هیچ عنوان اطلاعات خود را در اختیار این کلاهبرداران قرار ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا