3:01 | چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403

میزان اهمیت متاورس در دنیای کریپتوکارنسی چقدر است؟

اخیرا تحقیقات گسترده ای در زمینه فناوری و ارز دیجیتال انجام شد که نشان می دهد توسعه دهندگان به سوی متاورس می تازند. طبق این مطالعه، عمده توسعه دهندگان بر این باورند که نوآوری کریپتو و بلاک چین برای شکل دادن به آینده metaverse، بسیار مهم است. همچنین توسعه دهندگان فکر می کنند متاورس ممکن است روزی به “محبوب ترین” راه برای خرید و فروش کریپتو تبدیل شود. لازم به ذکر است بگوییم متاورس یکی از جدید ترین پروژه های اینترنت غیر متمرکز است که اخیرا سرو صدای زیادی به پا کرده. این پروژه به کاربران از سراسر جهان، این امکان را می دهد که هر چیزی را در دنیای مجازی متاورس تجربه کنند.

ارتباط متاورس و عرصه کریپتوکارنسی

دنیای مجازی متاورس یک پروژه شگفت انگیز جدید است که در آن هر چیزی به شکل مجازی و غیر متمرکز امکان پذیر می باشد. تحقیقات جدید نشان می دهد که نیمی از توسعه دهندگان به سمت این جهان مجازی خارق العاده جذب شدند. این مطالعه توسط ارائه‌ دهنده API Agora منتشر شد، که افکار و ایده ‌های 300 توسعه ‌دهنده را در مورد این جهان مجازی خارق العاده، شرح می دهد. در واقع این تحقیق، نشان دهنده میزان اهمیت متاورس در دنیای کریپتوکارنسی است. طبق این مطالعه، افراد زیادی به سمت سرمایه گذاری در متاورس می شتابند که نیمی از آن ها سرمایه گذاران نهادی هستند. تونی ژائو بنیانگذار و مدیر عامل آگورا، در این باره می گوید:

« از آنجا که توسعه دهندگان در خط مقدم هر پیشرفتی که در متاورس رخ می دهد قرار می گیرند، افکار و نظرات آن ها تاثیر بسیاری در آینده متاورس دارد.»

توسعه متاورس

تحقیقات اخیر درباره metaverse چه می گوید؟

نظرسنجی جدید API Agora، نشان می دهد 57 درصد از توسعه دهندگان بر این باورند که این دنیای مجازی، روزی برجسته ترین راه برای تجارت ارز های دیجیتال خواهد بود. با این حال از هر 3 پاسخ دهنده، 1 نفر معتقد است که حریم خصوصی و امنیت داده ها ممکن است چالش بزرگی برای متاورس باشد. محققان همچنین دریافتند که اکثر توسعه دهندگان بر این باورند که نوآوری کریپتو و بلاک چین برای شکل دادن به آینده متاورس بسیار مهم است. 70 درصد از پاسخ دهندگان موافق بودند که پیشرفت ها در حوزه بلاک چین و کریپتو به طور قابل توجهی بر metaverse، تأثیر می گذارد.

72 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که تعامل در زمان واقعی برای ایجاد یک “تجربه متصل” در متاورس بسیار مهم است. علاوه بر این، نتایج همچنین نشان داد که 55 درصد از شرکت کنندگان احتمال می دهند که metaverse، در آینده نزدیک جایگزین تعاملات اجتماعی واقعی خواهد شد. در مارس 2022، شرکت ها شروع به راه اندازی فروشگاه در این جهان شگفت انگیز، کردند. شرکت ها اعلام کردند که قصد دارند تجارت خود را به دنیای مجازی بیاورند. هدف این شرکت ها استفاده از یک فضای مجازی پیشرفته برای جلسات تجاری، به عنوان یک مرکز نوآوری و به عنوان یک پلت فرم تعامل کاربر است. به همین دلیل است که بسیاری از فعالان عرصه ارز دیجیتال، عقیده دارند متاورس آینده کریپتو می باشد و به آن اهمیت زیادی می دهند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تفاوت قیمت خرید و فروش جفت ارزهای معاملاتی در صرافی‌های ارز دیجیتال باعث ایجاد
به‌گزارش crypto.news، حجم معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها برتر طی ماه آوریل
به‌ گزارش crypto.news، نات کوین یکی از پرسرو‌صداترین پروژه‌های بازی وب 3 در هفته‌های
به‌گزارش coinmarketcap.com، بار دیگر در شرایطی که بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای

منتخب

مطالب مشابه

تفاوت قیمت خرید و فروش جفت ارزهای معاملاتی در صرافی‌های ارز دیجیتال باعث ایجاد
به‌گزارش crypto.news، حجم معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها برتر طی ماه آوریل
به‌ گزارش crypto.news، نات کوین یکی از پرسرو‌صداترین پروژه‌های بازی وب 3 در هفته‌های
به‌گزارش coinmarketcap.com، بار دیگر در شرایطی که بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای