اخباراخبار کوتاه

رشد قیمت ترا کلاسیک (LUNC) همچنان ادامه دارد

قیمت ترا کلاسیک (LUNC) همچنان در حال رشد است و در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

در مقالات قبلی خواندید، که ترا کلاسیک در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و افزایش قیمت آن قابل توجه است. از همان موقع تا کنون، رشد قیمت ترا کلاسیک (LUNC) ادامه پیدا کرد و شرایط این ارز دیجیتال بهتر و بهتر شد. اکنون ترا کلاسیک در بازه های زمانی کوتاه مدت عملکردی بسیار خوب دارد و رشد قیمت آن قابل توجه است. به همین جهت، در این مقاله وضعیت LUNC را به طور کامل برای شما شرح می دهیم تا بتوانید بهتر با شرایط فعلی این رمز ارز آشنا شوید.

افزایش قیمت ترا کلاسیک

رشد قیمت ترا کلاسیک در یک ماه اخیر

حفظ روند قیمتی خوب، آن هم در بازار منفی کنونی، کار بسیار سختی است. با این حال، ترا کلاسیک توانست در بازار منفی ماه های اخیر، رشد بسیار خوبی را تجربه کند. گرچه پیش از این رشد قیمت، اتفاقات ناگواری برای ترا افتاد که در گذشته به شرح آن ها پرداختیم. این ارز دیجیتال به یکباره از جمع 10 رمز ارز برتر بازار خارج شد و به سمت نابودی رفت. پس از ایجاد هارد فورک ترا کلاسیک، وضعیت این ارز دیجیتال و استیبل کوین آن کمی بهتر شد. در یک ماه اخیر هم که شرایط کاملا به نفع ترا کلاسیک بود و این ارز دیجیتال رشد قیمت زیادی را تجربه کرد.

در بازه روزانه، رشد قیمتی 52.25 درصدی برای ترا کلاسیک اتفاق افتاده است. عملکرد LUNC در بازه های هفتگی و ماهانه هم فراتر از انتظارات می باشد. این ارز دیجیتال در یک هفته و یک ماه اخیر، به ترتیب 150.89% و 159.32% رشد کرد. با این رشد خیره کننده، ترا به رتبه 208 بازار ارز دیجیتال رسید. علاوه بر این، ترا با رشد قیمتی که امروز تجربه کرد، در جایگاه دوم ترندهای روز بازار نیز قرار گرفت. در این رده بندی، تنها نام بایننس کوین (BNB) بالاتر از ترا کلاسیک به چشم می خورد و این ارز دیجیتال نیز در مرکز توجه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا