اخبار عمومی ارزهای دیجیتال

سونی و تتا با همکاری هم NFT های سه بعدی می سازند!

تتا لبز (Theta Labs)، تیم توسعه‌ دهنده ارز دیجیتال تتا، قصد دارد همراه با شرکت سونی دو نوع توکن غیرمثلی (NFT) سه‌ بعدی عرضه کند. گفتنی است که این توکن‌ ها ویژه نمایشگرهای مبتنی بر واقعیت مجازی سونی طراحی خواهند شد. نمایشگرهای مذکور، یک دستگاه تبلت‌ مانند هستند که کاربران با استفاده از آنها می‌ توانند بدون استفاده از عینک یا لوازم جانبی دیگر تصاویر سه‌ بعدی را مشاهده کنند.

 

معرفی شبکه و ارز دیجیتال تتا

 

معرفی بلاک چین و ارز دیجیتال تتا

تتا یک بلاک چین بومی با یک پروتکل منبع باز است. به این معنی که به توسعه دهندگان و شرکا اجازه می‌ دهد تا مانند اتریوم، برنامه های غیر متمرکز را در شبکه بسازند. تتا یک شبکه ارائه ویدئوی غیرمتمرکز و همتا به همتا است. این شبکه از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌ کند و امکان تحویل رایگان و پهنای باند بالا را فراهم می‌ کند.

زمانی که کاربران ویدیوها را تماشا می‌ کنند، بخشی از قدرت محاسباتی آن‌ ها برای انتقال آن ویدیوها به سایر کاربران استفاده می‌ شود و کاربران اصلی توکن‌ هایی را به عنوان پاداش دریافت می‌ کنند. این شبکه با دو توکن بومی، معروف به تتا (THETA) و سوخت تتا (TFUEL) اقتصاد داخلی را تقویت می‌ کند.

تتا به دنبال تغییر آینده پلتفرم‌ های تحویل ویدئو با کمک فناوری بلاک چین و شبکه اعتبارسنجی آن است. این نرم‌ افزار برای تشویق شبکه جهانی کاربران خود برای ایجاد و پشتیبانی از یک پلتفرم پخش ویدئو کاملا غیر متمرکز ساخته شده است. علی رغم پیشرفت‌ های تکنولوژیکی بسیار زیاد، کیفیت پخش ویدیو و زمان بارگذاری با انتظارات بینندگان برابری نمی‌ کند که این موضوع به این دلیل است که پلتفرم‌ های پخش ویدیو و توزیع محتوا در شبکه، توسط مکان‌ های سرور خود محدود شدند. شبکه‌ های توزیع محتوای معمولی برای ارائه محتوای ویدئویی به کاربران نهایی پول پرداخت می‌ کنند اما سرورهای متمرکز به سادگی نمی‌ توانند تقاضای روزافزون برای کیفیت پخش را تامین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا