اخباراخبار کوتاه

هک کیف پول های شبکه سولانا ادامه خواهد داشت

تعداد زیادی از کیف پول های ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین سولانا مورد حمله هکری قرار گرفتند.

در چند روز اخیر کیف پول های مبتنی بر بلاک چین سولانا مورد حمله هکری قرار گرفتند. این حمله هکری سر و صدای زیادی را به پا کرد و کمی مسائل امنیتی شبکه سولانا را به چالش کشید. بر این اساس، بزرگان بازار ارز دیجیتال که صاحبان صرافی های بزرگ هم هستند، توصیه هایی به سرمایه گذاران کردند. این توصیه ها به خاطر جلوگیری از ادامه دار شدن مشکلات امنیتی بود. آن ها معتقد بودند که خطرات امنیتی کیف پول های سولانا به همین جا ختم نخواهد شد و ادامه خواهد داشت. به همین منظور، در ادامه نظرات برخی از افراد مطرح بازار در این باره را بررسی خواهیم کرد.

سرمایه گذاران بزرگ

توصیه بزرگان بازار به سرمایه گذاران

چانگ پنگ ژائو و جی هائو، دو فرد مطرح بازار کریپتوکارنسی که مدیران صرافی بایننس و OKX می باشند، درباره هک اخیر کیف پول های سولانا اظهار نظر کردند. آن ها به افرادی که از کیف پول های مبتنی بر سولانا استفاده می کنند توصیه کردند که دارایی های خود را از این کیف پول ها خارج کنند. از آنجایی که کیف پول های مورد نظر ما نرم افزاری هستند، امکان هک مجدد آن ها نیز وجود دارد. به همین خاطر ژائو و هائو توصیه کردند که سرمایه گذاران به جای این کیف پول ها از موارد جایگزین استفاده کنند.

جایگزین های مد نظر این دو نفر، کیف پول های سخت افزاری امن و یا کیف پول های صرافی بود. ژائو که مدیر عامل صرافی بایننس می باشد به سرمایه گذاران پیشنهاد داد که دارایی های خود را در کیف پول این صرافی ذخیره کنند. هائو هم به عنوان مدیر عامل صرافی OKX، پیشنهادی مشابه داشت و ذخیره دارایی ها در صرافی OKX را پیشنهاد داد. بر این اساس هر دو نفر از این فرصت استفاده کردند تا تبلیغی برای صرافی خود و کیف پول امن آن منتشر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا