اخباراخبار کوتاه

شیبا در آستانه انفجاری دوباره!

هنوز هم افراد زیادی به انفجار قیمت دوباره شیبا امیدوار هستند؛ اما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟!

اکثر سرمایه گذاران، شیبا را با رشد قیمت های شدیدی که در دو سال اخیر داشت می شناسند. این رشد قیمت های شگفت انگیز، توانستند قیمت شیبا را در کمتر از دو سال، چند هزار برابر کنند. پس از بروز چنین اتفاقی، شیبا دچار افت شد و مانند سایر ارزهای دیجیتال، به استقبال زمستان سرد کریپتویی رفت. هنوز هم قیمت شیبا اختلاف بسیار زیادی با نرخ گذشته آن دارد و عده زیادی از دارندگان این ارز دیجیتال در ضرر هستند. با این حال هولدرهای شیبا عموما معتقدند که این ارز دیجیتال به زودی رشد خواهد کرد و مجددا سود زیادی را به همراه خواهد آورد. چنین ادعایی توسط برخی از تحلیلگران و سرمایه گذاران بزرگ هم تایید می شود. اما واقعا احتمال رشد قیمت شیبا چقدر است؟

قیمت شیبا

آیا منتظر افزایش قیمت شیبا باشیم؟

در بازار ارز دیجیتال و در ارتباط با سایر دارایی های نوسانگر، هیچگاه نمی توانید با اطمینان صد در صدی سخن بگویید. به همین خاطر است که همیشه جای بررسی های بیشتر و شک در سخنان تحلیلگران مختلف وجود دارد. این که شما با بررسی شواهد موجود، انتظار رشد قیمت شیبا را بکشید، امری طبیعی می باشد. با این حال نمی توانید بگویید که دقیقا دو ماه دیگر، قیمت شیبا 46 درصد افزایش خواهد یافت. از طرفی رشد قیمت ارزهای دیجیتال معتبر امری بدیهی می باشد و احتمال آن بسیار زیاد است. بنابراین می توانیم بگوییم که شیبا شانس زیادی برای رشد دوباره دارد. اما تعیین زمان و مقدار این رشد، ممکن است نتایج نامعتبری را به ما بدهد.

بنابراین اگر اخباری را در مورد انفجار قیمت شیبا مشاهده کردید، بدون کسب اطلاعات تکمیلی به آن ها اعتماد نکنید. این اخبار می توانند با هدف بازاریابی منتشر شوند و شما را گمراه کنند. بنابراین سعی کنید که با افزایش مطالعات خود، صحت اخبار را با اطمینان بیشتر مورد سنجش قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا