اخباراخبار NFTاخبار عمومی ارزهای دیجیتال

پست NFT در اینستاگرام و فیسبوک

پس از یک دوره آزمایشی استفاده از NFT در محصولات شرکت متا، پست NFT در اینستاگرام و فیسبوک امکان پذیر شد.

شرکت متا یا همان فیسبوک سابق، یکی از پیشگامان حوزه NFT و متاورس می باشد. این شرکت که در یک سال اخیر پیوند زیادی با ارزهای دیجیتال پیدا کرده است، اخیرا امکان پست NFT در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام را نیز فراهم کرد. اینک علاقه مندان به حوزه NFT، می توانند این دارایی های منحصربفرد را در اینستاگرام و فیسبوک دنبال کنند. در ادامه به بررسی دقیق تر امکان پست NFT ها در فضای فیسبوک و اینستاگرام می پردازیم.

NFT

امکان پست NFT در فیسبوک و اینستاگرام

اینستاگرام و فیسبوک، دو شبکه اجتماعی مطرح و پرطرفدار هستند که بالغ بر 3 میلیارد کاربر از آن ها استفاده می کند. هر دوی این شبکه ها، زیر مجموعه متا (فیسبوک سابق) هستند و تحت تاثیر سیاست های آن قرار دارند. سیاست جدید این شرکت که هر دو پلتفرم بزرگ اینستاگرام و فیسبوک را تحت تاثیر می دهد نیز، امکان پست NFT می باشد. بر این اساس، کاربران 100 کشور می توانند NFT های خود در شبکه های فلو، اتریوم و پالیگان را در فضای اینستاگرام پست کنند. این اقدام باعث می شود که حدود 3 میلیارد کاربر فعال در این شبکه، بتوانند به کلکسیون های NFT دسترسی پیدا کنند.

شرکت متا با این کار، هم علاقه مندان حوزه بلاک چین را به خود جذب می کند و هم تبلیغ بزرگی برای NFT ها انجام می دهد. به این منظور، می توانیم اقدام جدید متا را یک معامله دو سر برد در نظر بگیریم. این که میلیاردها کاربر اینستاگرام و فیسبوک با NFT ها آشنا شوند، می تواند طرفداران این محصولات دیجیتالی را افزایش دهد. به دنبال همین اتفاق، شهرت بلاک چین و سایر محصولات آن نیز افزایش پیدا می کند و افراد بیشتری هم به بلاک چین اعتماد می کنند. در نتیجه می توانیم آینده خوبی را برای بلاک چین و ارزهای دیجیتال متصور شویم. شما می توانید با پیگیری اخبار NFT در خبرگزاری نرخ لند، از سایر اتفاقات مرتبط با NFT ها هم باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا