اخباراخبار بیت کوین

پرداخت بیت کوین برای قتل همسر!

در آمریکا دو نفر برای قتل و گروگانگیری همسران خود از بیت کوین استفاده کردند!

پرداخت بیت کوین برای قتل همسر! بسیاری از تیترهای اینچنینی دروغ هستند و فقط با هدف جلب توجه مخاطب منتشر می شوند. این تیترها به اصطلاح تیتر زرد نام دارند و می خواهند که شما را فریب دهند. متاسفانه تیتر فوق یک تیتر زرد نمی باشد و به یک خبر واقعی در آمریکا مربوط می شود. خبری که به ما می گوید یک پزشک آمریکایی و یک زن اهل میسیسیپی از بیت کوین برای پرداخت هزینه نقشه های شوم خود استفاده کردند.

 

سفارش قاتل با پرداخت بیت کوین

مورد اول مربوط به یک پزشک اهل آمریکا می باشد که با پرداخت معادل 60 هزار دلار بیت کوین، طی چند نوبت قاتل استخدام کرد. او در گام اول برای ضرب و شتم همکار سابق خود از فضای دارک وب کمک گرفت و هزینه مورد نیاز را با بیت کوین پرداخت.

این پایان نقشه های دکتر آمریکایی نبود و او برای گروگانگیری همسر خود نیز، باری دیگر از دارک وب کمک گرفت. پرداخت هزینه استخدام گروگانگیر این بار هم با بیت کوین انجام شد. همسر وی مدارک خود برای طلاق را جمع آوری کرده بود و به همین دلیل مورد هدف این نقشه شوم قرار گرفت. پزشک آمریکایی به گروگانگیرهای دارک وب دستور داد که همسرش را بدزدند و او را به هروئین آلوده کنند.

مورد بعدی به یک زن اهل میسیسیپی آمریکا مربوط می شود که برای قتل همسر خود از دارک وب کمک گرفت. وی پرداخت هزینه های استخدام قاتل را با بیت کوین انجام داد. البته که نقشه او به خوبی پیش نرفت! یک مامور پلیس متوجه نقشه این زن آمریکایی شد و خود را جای قاتل معرفی کرد تا بتواند با فرد متهم ملاقات کند. او به بهانه دریافت هزینه اضافی برنامه ای را برای ملاقات ترتیب داد و طی آن مدارک لازم را جمع آوری کرد. فرد متهم نیز به دلیل مدارکی که علیه او وجود داشت به 10 سال حبس و پرداخت هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد.

دارک وب

پرداخت بیت کوین در فضای دارک وب با مقاصد شوم

ارزهای دیجیتال هم مثل هر چیزی دیگری در دنیا استفاده های متفاوتی دارند. شما می توانید با استفاده از ارز دیجیتال به یک نفر کمک کنید و جان او را نجات دهید. از طرفی امکان گرفتن حق زندگی یک نفر با ارز دیجیتال هم وجود دارد. فضای دارک وب به کاربران خود این امکان را می دهد که بتوانند با دردسرهای کمتری روش دوم را انتخاب کنند. در این بخش تاریک فضای اینترنت انواع و اقسام جرائم اتفاق می افتد و ابزار پرداختی بسیاری از آن ها نیز ارز دیجیتال می باشد. به طور کلی سه ارز دیجیتال بیت کوین، مونرو و دش به دلیل تدابیر امنیتی شدید و ماهیت غیر متمرکز خود گزینه های محبوبی در دارک وب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا