اخباراخبار کوتاه

قیمت اپتیمیسم (Optimism) به شدت افزایش یافت

قیمت ارز دیجیتال اپتیمیسم (OP) در یک هفته اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرد.

ارز دیجیتال اپتیمیسم (OP) یکی از رمز ارزهایی بود که در یک هفته اخیر عملکرد فوق العاده ای داشت. این رمز ارز که در بین 100 ارز دیجیتال برتر بازار کریپتوکارنسی قرار دارد، توانست در این هفته به شدت رشد کند. این رشد قابل توجه، قیمت اپتیمیسم را به 2.03 دلار رساند و آن را در مرکز توجهات علاقه مندان ارز دیجیتال قرار داد. اپتیمیسم در این یک هفته توانست افزایش قیمتی حدودا 90 درصدی را تجربه کند و خود را به رتبه 82 بازار ارز دیجیتال برساند. در بازه روزانه نیز، قیمت این ارز دیجیتال بالغ بر 20 درصد افزایش یافت تا هفته خوب آن تکمیل شود. در ادامه اطلاعات دقیق تری را درباره رشد قیمت اپتیمیسم به دست می آورید.

افزایش قیمت اپتیمیسم

افزایش 87 درصدی قیمت اپتیمیسم در یک هفته اخیر

در این روزها که وضعیت ارزهای دیجیتال بهتر از قبل می باشد، برخی از رمز ارزهای مطرح بازار رشد خوبی را تجربه کردند. یکی از این موارد، اپتیمیسم یا OP بود که بهای آن در این یک هفته 87 درصد افزایش یافت. این افزایش قیمت، اپتیمیسم را به رتبه اول میزان رشد هفتگی در بین 100 ارز دیجیتال برتر بازار رساند. در این فهرست پس از OP، ارزهای دیجیتال رز (ROSE) با 52.5% و فایل کوین (FIL) با 47.56% رشد قرار دارند.

در بازه روزانه هم OP با رشد 20 درصدی، در صدر فهرست پر سود ترین های روز قرار دارد. پس از آن نیز نام لیدو (LDO) با 9% و نیر پروتکل (NEAR) با 5.3% رشد به چشم می خورد.

با این تفاسیر در می یابیم که وضعیت ارزهای دیجیتال در یک هفته اخیر امیدوار کننده تر از قبل است. با این حال هنوز هم مقاومت های کلیدی پا بر جا هستند و عموم ارزهای دیجیتال راه سختی را برای ادامه رشد خود در پیش دارند. با توجه به تاثیرگذاری بیت کوین بر کل بازار، در صورت بهبود وضعیت BTC احتمالا سایر اعضای بازار ارز دیجیتال هم وضعیت بهتری پیدا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا