14:16 | یکشنبه 27 خرداد 1403

دریافت ارز دیجیتال رایگان تنها از طریق قدم زدن! توکن STEPN چیست؟

امروزه بازی های بلاک چینی و کسب درآمد از آن ها بسیار رو بورس است. این نوع بازی ها به واسطه بلاک چین، صنعت گیمینگ را تبدیل به عرصه ای غیرمتمرکز کردند. با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان این نوع بازی ها، اخیرا سرگرمی های بلاک چینی، در انواع گوناگون عرضه می شوند. زیرا بازی های غیر متمرکز P2E، منجر به کسب درآمد های میلیونی برای کاربران می شوند. در پی همین موضوع، اخیرا برنامه غیر متمرکزی به نام استپن (STEPN) نیز غوغای زیادی به پا کرده است. این اپلیکیشن به واسطه بازی، توکن رایگان STEPN هدیه می دهد. این برنامه در بلاک چین سولانا به اجرا در می آید. اما برنامه STEPN، چیست که تا این حد جنجال به پا کرده است؟

نحوه دریافت توکن رایگان STEPN

اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که دوست دارید از طریق انجام دادن کار های ساده به کسب درآمد برسید، بازی استپن (STEPN)، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این یک بازی غیر متمرکز مبتنی بر شبکه سولانا است که در مقابل راه رفتن، توکن رایگان STEPN پاداش می دهد. پروژه استپن توسط تیم فایند ساتوشی لب (Find Satoshi Lab)، راه اندازی شد که توانست در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ حدود ۲۶ میلیون دلار درآمد کسب کند. در این برنامه دریافت ارز دیجیتال رایگان کار سختی نیست. کاربران از طریق قدم زدن در راهروی بازی می توانند توکن STEPN دریافت کنند.

ایده این بازی حرکت‌ کردن برای کسب درآمد(Move To Earn)، است. در نتیجه کاربران می توانند نسبت به میزان قدم هایی که بر می دارند، کسب درآمدی راحت را تجربه کنند. شایان ذکر است با توجه به سادگی بازی، دانلود این اپلیکیشن میلیونی شد. جالب است بدانید این تازه شروعی برای استپن است. زیرا این بازی یک ایده خلاقانه و متفاوت در حوزه کریپتوکارنسی است. بازی های دیگری نیز وجود دارند که از طریق آن ها می توان به دریافت توکن های رایگان مشغول شد. اما جذابیت اسپن این است که بازیکنان را به سوی تناسب اندام و سلامتی هدایت می کند. شیتی منقانی (Shiti Manghani)، یکی از مدیران ارشد استپن، در اینباره نوشت:

«از اواسط ماه مارس (اسفند)، روزانه ۱۰۰٬۰۰۰ کاربر فعال داشتیم و این تعداد از آن زمان تاکنون دو برابر شده است.»

دریافت توکن های رایگان stepan

جزئیات پروژه استپن

برای آنکه بتوانید از طریق استپن به کسب درآمد بپردازید، کافیست اپلیکیشن STEPN را نصب کنید. سپس باید کفش هایی که در قالب  توکن های غیر قابل تعویض NFT در برنامه وجود دارند را خریداری کنید. با این کفش ها هر چقدر راه بروید، توکن های STEPN بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. خرید NFT های درون برنامه ای، در اکثر بازی های بلاک چینی مشابه است. قیمت کفش های STEPN نسبت به ارز سولانا احتساب می شود. در حال حاضر، ارزان‌ ترین NFT کفش ورزشی موجود در استپن ۱۱.۵ واحد سولانا، معادل ۱٬۰۰۰ دلار قیمت دارد. البته توکن های NFT گران قیمتی نیز در بازی وجود دارد که بازیکنان برای دویدن باید حداقال یکی از آن ها را خریداری کنند.

پروژه استپن بسیار جدید است و جا برای بهتر شدن دارد. برای مثال توسعه دهندگان آن تصمیم دارند قابلیت کفش های استقراضی را به برنامه اضافه کنند. این بدان معناست که بازیکنان می توانند کفش های NFT سایر بازیکنان را قرض بگیرند و از طریق آن ها دونده بشوند. پس از اضافه شدن این ویژگی به استپن، دیگر نیازی نیست کفش های گران قیمت بازی خریداری شوند. پاپاس، مدیر گروه گریپ، با اشاره به لزوم راه‌اندازی این ویژگی گفت «قیمت کفش‌ های ورزشی استپن به‌ شدت در حال افزایش است». با این حال اپلیکیشن استپن بسیار محبوب شده است و می تواند گزینه خوبی برای کسب درآمد آسان باشد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله

منتخب

مطالب مشابه

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله