17:24 | یکشنبه 27 خرداد 1403

عرضه میلکومدا، اولین سایدچین کاردانو راه اندازی شد!

بنیاد میلکومدا مفتخر است که عرضه میلکومدا را اعلام کند. این پروژه در اواسط سال 2021 راه اندازی شد که البته با مشارکت نهاد های بزرگ همراه شد. از زمان شروع راه اندازی پروژه میلکومدا، سازمان هایی مانند VacuumLabs ،Atix Labs و dcSpark در آن شرکت کرده اند. پس از چندین ماه تلاش خستگی‌ناپذیر، جامعه‌ای که مشتاقانه منتظر راه‌اندازی میلکومدا بوده است، اکنون می‌تواند از آن به صورت زنده در شبکه اصلی استفاده کند.

عرضه میلکومدا در راه است

بهتر است بدانید که، Milkomeda C1 اتریوم dApps را قادر می سازد تا در اکوسیستم کاردانو مستقر شوند. میلکومدا یک پروژه مهم است که در آن بسیاری از قراردادهای هوشمند، وجود دارد. عرضه میلکومدا با ارائه محبوب‌ترین زبان قرارداد هوشمند، Solidity، فناوری‌های جمع‌آوری را به اکوسیستم‌های پیشرو لایه ۱ ارائه می‌کند. در حالی که قابلیت همکاری بین بلاک‌چین، تجربه کاربر و توجه توسعه‌دهندگان را در سطح لایه ۲ افزایش می‌دهد. در ادامه به صحبت‌های بنیان گذاران میلکومدا در این باره می‌پردازیم:

« پس از سنجیدن بسیاری از نکات مثبت و منفی رویکردهای مختلف، به راه حلی ایده آل رسیدیم. که هم جذب توسعه دهندگان جدید را به حداکثر می رساند و هم ارزش پیشنهادی بلاک چین لایه 1 را به طور کلی بهبود می بخشد. ما اولین زنجیره جانبی Cardano را به نام C1 به کار خواهیم گرفت. که یک زنجیره جانبی مبتنی بر EVM خواهد بود که از milkADA (Ada پیچیده که از شبکه اصلی Cardano به زنجیره جانبی منتقل می‌شود)، به عنوان دارایی پایه خود برای هزینه و گاز استفاده می‌کند.

این امر هم به توسعه دهندگان و هم برای کاربران یک تجربه ساده در هنگام استفاده ارائه می دهد و ارزش ADA را بهبود می بخشد، زیرا به دارایی پایه هماهنگ کننده در چندین زنجیره تبدیل می شود. علاوه بر این، به استفاده از سیستم اثبات سهام Cardano، زمانی که کاربران ADA را به زنجیره جانبی انتقال می‌دهند، می‌توان آن را به طور خودکار به استخرهای سهام واگذار کرد که برخلاف استفاده از یک توکن جدید به عنوان دارایی پایه، به طور غیر فعال بازدهی را به دست می‌آورد.

راه اندازی میلکومدا

میلکومدا چیست؟

عرضه میلکومدا برای شبکه کاردانو اهمیت زیادی دارد. زیرا میلکومدا به زنجیره جانبی کاردانو اجازه می دهد تا به طور هم افزایی با شبکه اصلی Cardano کار کند. علاوه بر این، این رابطه با این واقعیت تقویت می‌شود که هنگام تعامل با پروتکل Milkomeda در هر زنجیره در ADA/milkADA باشد. به این شکل، همه هزینه‌ها از کاربران دریافت می‌شود.

وی افزود، با ساختن این پایه محکم بین شبکه اصلی و زنجیره جانبی، ما همچنین یک UX بهبود یافته را برای کاربران فراهم می کنیم. در این شبکه با ارسال یک تراکنش، همه چیز به طور خودکار در پشت صحنه بررسی می شود.

به عنوان مثال، این به تجربه ای روان تبدیل می شود که در آن کاربران توکن های خود را به پل زنجیره جانبی در شبکه اصلی Cardano می فرستند و دستگاه‌های داخلی از سری تراکنش های بعدی بدون ورودی بیشتر توسط کاربر مراقبت می کند. پس از مدت کوتاهی، توکن‌ها به سادگی از دید کاربر به زنجیره جانبی در کیف پول کاربر می‌رسند.

زنجیره جانبی C1 رسما به عنوان زنجیره جانبی برتر مبتنی بر EVM در اکوسیستم کاردانو با پروتکل Milkomeda راه اندازی شد. به طور کلی، میلکومدا با تمرکز بر کمک به ارزهای دیجیتال غیر EVM (ماشین مجازی اتریوم) فعالیت می کند. این پروژه برای دستیابی و حفظ پذیرش انبوه، آنها را با زنجیره های جانبی مبتنی بر EVM و فناوری جدیدی که تجربه کاربری یکپارچه را برای توسعه دهندگان و کاربران فراهم می کند، تقویت می کند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله

منتخب

مطالب مشابه

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله