اخبارسایر خبرها

مایکل سیلور از سمت خود در مایکرواستراتژی استعفا داد!

مایکل سیلور مدیر عاملی از سمت خود در مایکرواستراتژی استعفا داد.

مایکل سیلور مدیر عامل مایکرواستراتژی از سمت خود در این کمپانی استعفا داد. او که یکی از اصلی ترین حامیان بیت کوین و ارزهای دیجیتال می باشد، اخیرا از این سمت کنار کشید تا بتواند روی اهداف جدید خود تمرکز کند. از این رو سیلور به عنوان رئیس هیئت مدیره مایکرواستراتژی به کار خود ادامه خواهد داد. در ادامه این مقاله به بررسی اقدامات مورد نظر مایکل سیلور برای آینده خواهیم پرداخت. با این تفاسیر پی می برید که سیلور به طور کامل رمز ارزها را رها نمی کند و برنامه های جدیدتری برای آن ها دارد. کمپانی مایکرواستراتژی نیز با مدیر عامل جدید خود به کارش ادامه می دهد.

مایکل سیلور

برنامه های آینده مایکل سیلور در بازار کریپتو

با توجه به توضیحات بخش قبل، مایکل سیلور به طور کلی بازار ارز دیجیتال را رها نمی کند. اتفاقا استعفای او از سمتش به دلیل تمرکز بیشتر روی سرمایه گذاری در رمز ارزها بود. او می خواست که به عنوان رئیس هیئت مدیره مایکرواستراتژی به کار خود ادامه دهد و در عین حال جمع آوری رمز ارزها را هم به شکل جدی تری دنبال کند. بنابراین افرادی که نگران پشیمانی سیلور از حمایت رمز ارزها بودند اکنون حتی می توانند امیدوارتر از قبل باشند. این که سیلور حاضر است که جایگاه خود را به خاطر رمز ارزها از دست بدهد نشان از اهمیت بالای ارزهای دیجیتال دارد. مایکل سیلور می داند که رمز ارزها در آینده قدرت بیشتری برای او خواهند آورد و به همین خاطر به آن ها اعتماد می کند.

سایر بزرگان بازار ارز دیجیتال هم همچنان به وضعیت بلند مدت بازار امیدوار هستند. به عقیده آن ها کسانی که صبر کنند مانند سال های قبل پاداش صبر خود را می گیرند. کسانی هم که عجول باشند و به رمز ارزها اعتماد نکنند، در آینده پشیمان و دچار ضرر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا