اخباراخبار کوتاه

پیشنهاد مایکل سیلور به ایلان ماسک

مایکل سیلور در پاسخ به توئیت جدید ایلان ماسک مبنی بر خرید منچستریونایتد، به او پیشنهاد خرید بیت کوین های بیشتری را داد.

مایکل سیلور یکی از حامیان بیت کوین است که در این سال ها همواره از این ارز دیجیتال حمایت کرد. وی از زمان شروع بازار نزولی نیز، طی چند نوبت خرید بیت کوین را انجام داد و با این کار بر دارایی دیجیتال خود افزود. از طرفی ایلان ماسک هم فعالیت های گوناگونی پیرامون بازار ارز دیجیتال می کند و یکی از شخصیت های تاثیرگذار بازار است. ماسک اخیرا در یکی از توئیت های خود در قالب شوخی خبر خرید منچستریونایتد را داد. این توئیت در ابتدا جنجال زیادی را بر پا کرد و قیمت توکن جعلی منچستریونایتد را به شدت بالا برد. با این حال خود ایلان ماسک سریعا اعلام کرد که این فقط یک شوخی بوده است و او قصد فعالیت در حوزه فوتبال را ندارد.

مایکل سیلور نیز در واکنش به این شوخی ایلان ماسک گفت:

ترجیح ما این است که تو بیت کوین بیشتری بخری!

مایکل سیلور

پیشنهاد همیشگی مایکل سیلور؛ بیت کوین بخرید!

این پیشنهاد مایکل سیلور به ایلان ماسک، چندان دور از ذهن نبود. چرا که او همواره به سایر سرمایه گذاران پیشنهاد خرید بیت کوین های بیشتر را می داد. همانطور که گفتیم، خود مایکل سیلور هم در بازار نزولی چندین بار این کار را انجام داد و سرمایه زیادی را صرف خرید بیت کوین کرد. البته که فقط سیلور در بازار نزولی چنین رفتاری نداشت و سایر سرمایه گذاران بزرگ هم عملکردی مشابه داشتند.

در صورتی که ایلان ماسک مجددا خبر خرید بیت کوین را منتشر کند، ممکن است که جو مثبت دیگری برای BTC ایجاد شود. زیرا رفتار ماسک هنوز هم روی سرمایه گذاران زیادی تاثیر می گذارد و می تواند جو کوتاه مدت بازار را کمی تغییر دهد. با این حال بنا به اظهارات چانگ پنگ ژائو، این تاثیرات بلند مدت نیستند و بیت کوین در نهایت به همان شکلی که باید، عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا