14:13 | پنج‌شنبه 31 خرداد 1403

قیمت ماتیک 20% افزایش یافت؛ وضعیت سایر آلت کوین ها چگونه است؟

در هفته اخیر قیمت ماتیک و برخی از آلت کوین های دیگر افزایش یافت.

حتی زمانی که بازار ارز دیجیتال نزولی می باشد هم فرصت های بسیار خوبی برای نوسان گیری به وجود می آیند. افرادی که از این فرصت ها بهره لازم را ببرند، می توانند سود خوبی از خرید و فروش ارز دیجیتال بگیرند. هفته اخیر برای آلت کوین ها بهتر از گذشته بود و چند آلت کوین بزرگ بازار توانستند رشد خوبی را تجربه کنند. بازگشت اتریوم به سطح قیمتی بالای 1000 دلار، افزایش قیمت ماتیک (LEO)، شیبا (SHIB)، لئو (LEO)، یونی سواپ (UNI) و… نمونه هایی از این موارد بودند. با این حال چنین آلت کوین هایی هنوز هم اختلاف بسیار زیادی با ATH یا اوج قیمت تاریخی خود دارند. در این مقاله به بررسی افزایش قیمت ماتیک و سایر آلت کوین های بزرگ بازار در هفته اخیر می پردازیم.

 

افزایش قیمت ماتیک (MATIC)

در 24 ساعت گذشته، قیمت ارز دیجیتال MATIC بیش از 20 درصد (حدود 26 درصد) افزایش یافت و به 50 سنت رسید. این افزایش قیمت در بازه هفتگی معادل 21% می باشد که نشان دهنده وضعیت خوب ماتیک در یک هفته اخیر می باشد. ارزش کنونی بازار ماتیک با توجه به تقاضای موجود، حدود 4 میلیارد دلار می باشد. حجم معاملات امروز این ارز دیجیتال نیز 808,630,800 دلار معادل 1,604,284,952 توکن ماتیک می باشد. وضعیت موجود نشان می دهد که این روزها سرمایه گذاران نگاه ویژه ای به ماتیک دارند و در جهت احیای دوباره آن تلاش می کنند. با این حال ماتیک تنها ارز دیجیتالی نیست که نسبت به هفته های گذشته وضعیت بهتری دارد. در بخش بعدی چند آلت کوین دیگر که در یک هفته اخیر رشد قیمت خوبی را تجربه کردند را هم به شما معرفی می کنیم.

 

افزایش قیمت شیبا (SHIB)

ارز دیجیتال شیبا یکی از توکن های بزرگ بازار کریپتو بود که در هفته گذشته 22 درصد رشد کرد. شیبا در این هفته نسبت به تمامی 20 ارز دیجیتال برتر بازار (به جز یونی سواپ) افزایش قیمت بیشتری داشت. طی این اتفاق، ارزش بازار شیبا به 5,640,759,441 دلار رسید. نکته قابل توجه درباره شرایط فعلی این است که شیبا در طول هفته این رشد را تجربه کرد اما قیمت ماتیک یک روزه افزایش یافت. هر دوی این ارزهای دیجیتال در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به هفته های گذشته دارند.

 

افزایش قیمت یونی سواپ (UNI)

یونی سواپ که هفته پر حادثه ای را پشت سر گذاشت، رشد قیمت بسیار خوبی را در این بازه زمانی تجربه کرد. اکنون در بین 20 رمز ارز برتر بازار ارز دیجیتال، یونی سواپ بیشترین میزان بازدهی هفتگی را دارد. قیمت یونی سواپ در طول این 7 روز 25% افزایش یافت و همچنان در حال رشد است. در بازه روزانه نیز قیمت UNI حدود 12 درصد رشد کرده است. بازار این غول دیفای در حال حاضر 3,802,404,987 دلار ارزش دارد. در 24 ساعت اخیر حدود 52,673,677 توکن یونی سواپ به ارزش 273,130,057 دلار معامله شد که مقدار نسبتا زیادی می باشد.

 

افزایش قیمت لئو (LEO)

لئو یکی دیگر از آلت کوین هایی می باشد که هفته خوبی را پشت سر می گذارد. قیمت لئو در یک هفته اخیر حدود 17.55% رشد کرد و به مرز 6 دلار رسید. با شرایط فعلی، ارز دیجیتال لئو در رتبه 14 بازار و بالاتر از رمز ارزهایی چون شیبا، یونی سواپ و ماتیک قرار دارد. ارزش بازار LEO معادل 5,653,960,174 دلار می باشد و حدود 13 میلیون دلار با نزدیک ترین تعقیب کننده خود یعنی شیبا فاصله دارد. در صورت امتداد افزایش قیمت لئو، این ارز دیجیتال می تواند به سادگی جایگاه ترون را در بازار تصرف کند و به رتبه 13 برسد. لئو برای انجام این کار فقط نیاز به 6 میلیون دلار سرمایه بیشتر دارد.

 

آینده قیمت ماتیک و سایر آلت کوین ها

همانطور که پیشتر گفتیم، قیمت ماتیک و سایر آلت کوین ها با اوج تاریخی خود فاصله زیادی دارند. شما می توانید با بررسی میزان وابستگی این آلت کوین ها به بیت کوین در تحلیل درون زنجیره ای، آینده آن ها را پیش بینی کنید. هر چقدر که وابستگی یک ارز دیجیتال به بیت کوین کمتر باشد، امکان رشد مستقل آن فارغ از شرایط عمومی بازار بیشتر است. بنابراین ارزهای دیجیتالی که بتوانند سرنوشت خود را از بیت کوین جدا کنند می توانند در روزهای منفی بازار هم عملکرد خوبی را ثبت کنند. ترون (TRX) یکی از این ارزهای دیجیتال است که با ریزش ماه های اخیر همراه نشد و کاهش قیمت کمتری را نسبت به سایرین تجربه کرد.

با این حال وابستگی قیمتی با بیت کوین همیشه هم بد نیست و در روزهای مثبت بازار بسیار سودآور است. قیمت ماتیک و سایر آلت کوین ها نیز مجددا رشد خواهد کرد اما زمان و مقدار آن باید توسط تحلیل های مختلف پیش بینی شود.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در

منتخب

مطالب مشابه

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در