اخباراخبار داخلی قانونگذاری هااخبار قانونگذاری ها

ماینرهای قانونی می توانند ارز دیجیتال خود را ارائه کنند

ماینرهای قانونی از این پس می توانند ارز دیجیتال خود را برای استفاده در امر واردات استفاده کنند.

بحث ماینینگ ارز دیجیتال یکی از اصلی ترین بخش های قانونگذاری این حوزه در کشورهای مختلف بود. هنوز هم بسیاری از کشورها مشغول وضع قوانین مشخصی برای این حوزه هستند تا تخلفات آن را به حداقل برسانند. کشور ما نیز در هفته های اخیر پیوند نزدیک تری با ارزهای دیجیتال پیدا کرد و استفاده این دارایی ها را افزایش داد. در اخبار قبلی هم خواندید که در هفته اخیر اولین سفارش رسمی واردات با استفاده از رمز ارزها ثبت شد. این خبر تاثیر مثبتی بر فضای رمز ارزی ایران گذاشت و می تواند در آینده نیز اقبال عموم مردم نسبت به پذیرش ارزهای دیجیتال را بیشتر کند. در ادامه به شرح خبر دیگری می پردازیم که نوید روزهای خوبی را برای ارزهای دیجیتال در ایران می دهد.

ماینر ارز دیجیتال

وضعیت ماینرهای قانونی و ماینینگ ارز دیجیتال در ایران

چندی پیش اخباری پیرامون برخورد شدید با ماینرهای غیر قانونی منتشر شد. این خبر باعث شد تا افراد زیادی فکر کنند که مسئله ماینینگ به طور کلی در ایران منتفی است. با این حال اخبار جدید نشان می دهد که اوضاع به شکل دیگری پیش می رود. اکنون با توجه به اظهارات رئیس بانک مرکزی ایران، ماینرهای قانونی می توانند ارزهای دیجیتال خود را برای واردات به کار بگیرند. علی صالح آبادی (رئیس بانک مرکزی) درباره ماینرهای قانونی گفت:

ماینرهایی که فعالیت قانونی دارند، می توانند ارزهای دیجیتال خودشان را برای واردات ارائه کنند.

با توجه به این که پیش از این هم معاول وزارت صنعت، معدن، تجارت (صمت) اعلام کرد که استفاده از رمز ارزها در واردات افزایش خواهد یافت، این خبر می توانید مهر تاییدی بر آینده روشن رمز ارزها در ایران باشد. سایر اخبار مربوط به حوزه قانونگذاری و ماینینگ ارز دیجیتال در دسته بندی های اختصاصی آن ها در سایت نرخ لند قرار دارند. برای پیگیری این اخبار می توانید دسته بندی های مربوطه را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا