اخباراخبار کوتاه

لجر از 100 توکن بومی کاردانو پشتیبانی می کند

کیف پول لجر از 100 توکن بومی بلاک چین کاردانو پشتیبانی خواهد کرد.

لجر یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که از تعداد زیادی رمز ارز پشتیبانی می کند. بلاک چین کاردانو نیز بستری محبوب برای ساخت توکن های دیجیتالی می باشد و در این زمینه عملکرد خوبی دارد. اخیرا اعلام شد که لجر از 100 توکن بومی بلاک چین کاردانو پشتیبانی خواهد کرد که این خبر می تواند تاثیر مثبتی روی کاردانو بگذارد. این که لجر توکن های کاردانو را به فهرست رمز ارزهای خود اضافه کند، می تواند باعث شهرت و استقبال بیشتر از این توکن ها شود. بنابراین ممکن است که خرید و فروش توکن های مبتنی بر بلاک چین کاردانو از این طریق تقاضای بیشتری پیدا کند.

توکن های بومی کاردانو

توکن های بومی کاردانو

کاردانو بعد از اتریوم، یکی از بزرگ ترین بلاک چین های مخصوص توکن سازی می باشد. توسعه دهندگان زیادی با استفاده از این شبکه، توکن های خود را می سازند و منتشر می کنند. با این حال توکن های کاردانو نسبت به اکثر توکن های اتریومی مانند شیبا، چین لینک و یونی سواپ از شهرت کمتری برخوردار اند. پشتیبانی کیف پول لجر از این ارزهای دیجیتال خبری خوب برای طرفداران کاردانو می باشد و می تواند استفاده از این شبکه را افزایش دهد. البته که نمی توانیم انتظار تاثیر ناگهانی و خیلی زیادی را از این خبر داشته باشیم. اما همین که توکن های کاردانویی مورد توجه سرمایه گذاران قرار بگیرند، به طور غیر مستقیم روی ارز دیجیتال اصلی شبکه یعنی ADA هم تاثیر می گذارد.

با این حال این خبر هنوز تاثیر مثبت مستقیمی روی قیمت کاردانو نگذاشته است. احتمال دارد که به مرور زمان و با افزایش استقبال از توکن های بومی کاردانو، ارز دیجیتال اصلی این شبکه هم رشد کند. البته که تعویق در راه اندازی بروزرسانی های این شبکه هم روند رشد قیمت کاردانو را کندتر می کند. سایر عوامل تکنیکالی و فاندامنتالی می توانند ما را از آینده احتمالی این ارز دیجیتال مطلع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا