.

عرضه متاورس زیلکا در راه است!

خبرها حاکی از آن است که Metapolis، قصد دارد عرضه متاورس زیلکا را شروع کند. هنوز مدت زیادی از اعلام این خبر نگذشته است که متاورس ZIL سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. زیلکا در 23 مارس در حساب کاربری رسمی خود در توییتر اعلام کرد که پلتفرم متاورس متاپولیس با رویدادی که در 2 آوریل برگزار می شود، عملیاتی می شود. متاپلیس اولین بار در 20 دسامبر اعلام و معرفی شد. پس از ماه‌ ها آماده‌ سازی، این پلتفرم آماده است تا وارد عمل شود. پیش از این نیز، با گرافیک، گیمیفیکیشن، تجارت الکترونیک و ویژگی های NFT توجه ها را به خود جلب کرده بود.

اولین متاورس به عنوان سرویس (MaaS) در شبکه زیلکا معرفی شد. پروژه متاورس که به تازگی اعلام شده است، با نام Metapolis، توسط رویداد دسترسی زودهنگام IRL در میامی در 2 آوریل ارائه و پشتیبانی خواهد شد. قیمت ZIL از 0.43 دلار در روز قبل به 0.12 دلار رسید. این نشان دهنده افزایش 159 درصدی قیمت در کمتر از 24 ساعت است. تنها راه دسترسی به این متاورس، شرکت در مسابقه‌ ای در پست ردیت Zilliqa است.

عرضه زیلکا متاورس

سایر جزئیات پروژه متاورس زیلکا

Zilliqa با Agora، یک برنامه جهانی استعداد همکاری کرده است. از طریق این مشارکت، این امکان وجود دارد که سازندگان بتوانند محتوا را در برنامه Agora آپلود کنند و از طریق رای گیری جامعه، آثار خود را به متاورس متاپلیس اضافه کنند. برندگان آگورا، تا 150000 دلار کمک هزینه دریافت می کنند. هلو، رئیس متاورس و NFTs و Zilliqa عنوان کرده است که:

«ما برای این مشارکت هیجان‌زده هستیم، زیرا می‌توانیم نه تنها خلاقیت را در دنیای متاورس زنده کنیم، بلکه می‌توانیم دسترسی بدون مرز را نیز برای خلاقان در سراسر جهان برای ارتباط در دنیای دیجیتال فراهم کنیم. مشارکت بین Agora، Zilliqa و Metapolis به این معنی است که ما در خط مقدم نوآوری، در حوزه وب هستیم.»

اطلاعات محدودی در مورد چگونگی عرضه متاورس زیلکا وجود دارد. استفاده از Nvidia Omniverse احتمالاً همراه با مشارکت Agora مورد استفاده قرار می گیرد تا امکان ایجاد آسان محتوای سه بعدی و همکاری بین کاربران را فراهم کند. هدف آگورا فراهم کردن فرصت هایی برای مردم در سراسر جهان است. زیلکا همچنین مشارکت با برخی از سازمان‌ های پیشرو در ورزش‌های الکترونیکی در جهان را نیز تضمین کرده است.

زیلکا که پلتفرم متاورس متاپولیس را که با یک رویداد ویژه در 2 آوریل افتتاح می‌کند، با افزایش قیمت تقریبا 80 درصدی توجهات را به خود جلب کرده است. سکه ZIL با قیمت 0.047 دلار معامله شد و در مدت کوتاهی به 0.085 دلار رسید. پس از این افزایش که معادل حدود 80 درصد است، قیمت آن کمی عقب نشینی کرد. این افزایش قیمت چشمگیر برای ZIL زمانی اتفاق افتاد که این شبکه در فضای متاورس پیشرفت کرده است. علاوه بر افزایش قیمت، حجم معاملات 24 ساعته نیز 2200 درصد رشد کرده است. با ارزش بازار 970 میلیون دلار، حجم 24 ساعته ZIL از 1 میلیارد دلار نیز گذشت. در آینده اطلاعات بیشتری، از طریق Metapolis AMA با تیم رهبری زیلکا منتشر خواهد شد.

اشتراک گزاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

بسیاری از افراد تازه وارد، با وعده بیت کوین 100 هزار دلاری وارد بازار رمز ارز شدند.
بعید است که کسی اهمیت شبکه اتریوم در فضای بلاک چین را نداند. این شبکه قدرتمند با
آپدیت مرج، بزرگ ترین رویداد تاریخی روی شبکه اتریوم بود. همانطور که پیش بینی می شد،
در سال های اخیر کشورهای زیادی بیت کوین را برای استفاده در پرداخت ها محک زدند.

منتخب

مطالب مشابه

بسیاری از افراد تازه وارد، با وعده بیت کوین 100 هزار دلاری وارد بازار رمز ارز شدند.
بعید است که کسی اهمیت شبکه اتریوم در فضای بلاک چین را نداند. این شبکه قدرتمند با
آپدیت مرج، بزرگ ترین رویداد تاریخی روی شبکه اتریوم بود. همانطور که پیش بینی می شد،
در سال های اخیر کشورهای زیادی بیت کوین را برای استفاده در پرداخت ها محک زدند.