اخباراخبار توکن سوزیاخبار عمومی ارزهای دیجیتال

آخرین توکن سوزی BUSD چه زمانی انجام شد؟

روز گذشته، مقداری دیگر از توکن های BUSD سوزانده شد تا عرضه این استیبل کوین در بازار کاهش پیدا کند.

توکن سوزی، یکی از اتفاقات پر تکرار بازار ارز دیجیتال است که برای رمز ارزهای مختلفی رخ می دهد. این اتفاق منجر به کاهش عرضه رمز ارز و ثبات یا افزایش ارزش آن می شود. صرافی بزرگ بایننس (Binance) نیز، برای رمز ارزهای بومی خود یعنی BNB و BUSD، امکان توکن سوزی را ایجاد کرد. به گزارش ویل آلرت (Whale-alert)، روز گذشته بیش از 150 میلیون توکن BUSD از بین رفت. از آنجایی که BUSD (استیبل کوین بایننس) یک استیبل کوین می باشد، ارزش آن نیز معادل 1 دلار است. بنابراین ارزش توکن های سوزانده شده در این توکن سوزی، بیش از 150 میلیون دلار هستند. در ادامه به بررسی دقیق تر زمان و  توکن سوزی BUSD و شرایط فعلی رمز ارزهای بومی صرافی بایننس می پردازیم.

توکن سوزی بایننس

توکن سوزی BUSD (استیبل کوین بایننس)

در ساعت 12:03 تاریخ 28 آگوست 2022 (دیروز)، 152,144,412 توکن BUSD از بین رفت. ارزش دقیق این توکن سوزی معادل 152,144,412 دلار آمریکا می باشد. با این تفاسیر، در حال حاضر 19,143,301,440 توکن BUSD در زنجیره گردش قرار دارد و ارزش این استیبل کوین دقیقا با 1 دلار برابری می کند. توکن بومی دیگر زنجیره بایننس یعنی بایننس کوین نیز، با کوین سوزی های متعدد، بخشی از مقدار عرضه خود را از گردش خارج کرده است. در حال حاضر توکن های بومی زنجیره بایننس یعنی BNB و BUSD به ترتیب در رتبه های 5 و 6 بازار قرار دارند. سیاست هایی که بایننس برای این رمز ارزها در نظر می گیرد، می تواند روی شرایط عمومی آن ها تاثیر بگذارد.

در حال حاضر از 200 میلیون کوین BNB، حدود 161,237,261 کوین در گردش قرار دارد. کاهش عرضه این ارز دیجیتال، می تواند منجر به افزایش قیمت آن شود. BUSD نیز، پس از تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC)، در رتبه سوم برترین استیبل کوین های بازار قرار دارد. بنابراین، رمز ارزهای بومی صرافی بایننس، نسبت به عموم ارزهای دیجیتال وضعیت خوبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا