2:34 | جمعه 1 تیر 1403

معرفی ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

ارز دیجیتال پاور لجر یک توکن اتریوم است که به پلتفرم Powerledger قدرت می ‌دهد که هدف آن فعال کردن تجارت انرژی همتا به همتا است. POWR برای شرکت در Powerledger لازم است و به امنیت محصولات مختلف آن از جمله تجارت انرژی، ردیابی انرژی پاک و تأیید آن کمک می‌ کند.Power Ledger یک بازار مبتنی بر بلاک چین را ارائه می دهد که می تواند جهان را تغییر دهد. Power Ledger با سلب انرژی از شرکت های بزرگ انرژی، به جوامع محلی این امکان را می دهد که انرژی خورشیدی اضافی خود را به همسایگان بفروشند.

Power Ledger یک پلتفرم توزیع و ردیابی انرژی است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد انرژی بدون کربن و پایدار را با قیمت های پایین تر از آنچه توسط شرکت های برق سنتی ارائه می شود خریداری کنند. ارز دیجیتال پاور لجر قصد دارد عملیات خود را به سه قاره در سرتاسر جهان گسترش دهد و ارتشی از شرکای استراتژیک قدرتمند را برای کمک به دستیابی به اهداف خود جمع آوری کرده است. در ادامه این مقاله با پلتفرم Power Ledger و توکن آن powr بیشتر آشنا خواهید شد.

 

معرفی ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

Powerledger (POWR) یک شرکت فناوری است که نرم افزاری را برای بازارهای انرژی توزیع شده و غیرمتمرکز برای آینده ای پایدار می سازد. این شرکت یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین ایجاد کرده است که ردیابی و تجارت انرژی، خدمات و کالاهای زیست محیطی را امکان پذیر می کند. هدف این پروژه فراهم کردن بستری برای یک شبکه کاملاً مدرن ‌شده و مبتنی بر بازار است که به مصرف‌ کنندگان امکان انتخاب در انرژی خود را ارائه می ‌دهد.

شرکت Powerledger که مقر آن در استرالیا است، بیش از 30 مشتری در 11 کشور، با نمایندگانی در سراسر جهان دارد. پاورلجر روی دو لایه بلاک چین کار می کند و از دو توکن به نام های Powerledger (POWR) و Sparkz استفاده می کند. این پلتفرم خود از بلاک چین عمومی اتریوم و یک بلاک چین کنسرسیوم خصوصی به نام EcoChain™ استفاده می کند.

توکن POWR یک توکن ERC-20 است که به عنوان مجوز مورد نیاز برای مشاغلی مانند: آب و برق، اپراتورهای انرژی های تجدیدپذیر، ریزشبکه ها، شرکت هایی متعهد به انرژی های تجدیدپذیر و توسعه دهندگان املاک برای دسترسی به پلت فرم Powerledger هستند. POWR از طریق صرافی اوراق قرضه هوشمند اتریوم معامله می شود. Powerledger انرژی های تجدیدپذیر و فناوری بلاک چین را برای ارائه راه حل های انرژی که ارزان تر و پایدارتر از جایگزین های انرژی سنتی هستند، ترکیب می کند.

 

تاریخچه ارز دیجیتال پاور لجر

 

تاریخچه POWER

پروژه Powerledger (POWR) توسط دکتر Jemma Green و John Bulich در سال 2016 تأسیس شد. دکتر Jemma Green رئیس اجرایی Powerledger است که پس از یک دهه فعالیت در امور مالی شرکتی در بریتانیا، دکتر گرین برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه کرتین در زمینه اختلال در بازار برق به خانه بازگشت و در سال 2017 آن را به پایان رساند. این کار به بهترین شکل برای تأسیس پاورلجر تبدیل شد. جان بولیچ مدیر فنی پاورلجر است. قبل از موسس پاورلجر، او یکی از بنیانگذاران و مدیر دارایی های Ledger و یک مدیر در WA Property Investments بود.

 

ویژگی های ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

اکوسیستم Power Ledger بر اساس تعاملات بین لایه های آن و دو توکن powr و sparkz عمل می کند. این امر با استفاده از قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم امکان پذیر شده است. لایه ترانس اکتیو پلت فرم از طریق دستگاه هایی به نام کنتورهای هوشمند با شبکه برق ارتباط برقرار می کند. اینها سیستم های الکترونیکی هستند که میزان مصرف برق را پیگیری می کنند و اطلاعات را برای تولیدکنندگان انرژی ارسال می کنند تا بتوانند بر اساس این داده ها قبض صادر کنند.

ژنراتورهای برق وظیفه حفظ زیرساخت منبع تغذیه و توزیع برق را بر عهده دارند. این تولیدکنندگان، در کنار هر نهادی که برنامه Power Ledger را اجرا می‌کنند، به عنوان «میزبان برنامه» شناخته می ‌شوند. دسترسی به پلتفرم هم برای میزبان و هم برای کاربران با نگه داشتن مقداری از توکن های POWR از پیش تعیین شده ایمن می شود. این توکن های کاربردی به عنوان سوخت پلت فرم Power Ledger عمل می کنند و چندین نقش را بر روی آن انجام می دهند.

 

توکن POWER

توکن POWR یک توکن ERC-20 است که به عنوان مجوز مورد نیاز برای مشاغلی مانند تاسیسات برقی، ریزشبکه ها، اپراتورهای انرژی متعهد به 100٪ انرژی های تجدیدپذیر و توسعه دهندگان ملک عمل می کند. قابل ذکر است که این توکن از طریق بورس اوراق بهادار هوشمند اتریوم معامله می شود. ارز دیجیتال پاور لجر انرژی های تجدیدپذیر و فناوری بلاک چین را برای ارائه خدمات و راه حل های انرژی ارزان تر نسبت به جایگزین های سنتی انرژی، ترکیب می کند. Power Ledger پروژه ای است که برای توسعه یک سیستم تبادل انرژی غیرمتمرکز کار می کند.

بلاک چین Power Ledger برنامه های مختلفی را با هدف ایجاد تجارت و تبادل انرژی از طریق شبکه های P2P تولید می کند. چنین فناوری‌ هایی فرصتی را برای فروش انرژی‌ های تجدیدپذیر مازاد فراهم می‌ کنند که زمانی تولید می‌شوند که برخی از توسعه‌ها نیاز به نیرو داشته باشند. توکن POWR یک توکن ERC20 است که بر روی پلتفرم اتریوم صادر شده است.

سکه Power Ledger با تشویق کاربران خود به انجام مبادلات و تراکنش ها، عملیات روی بلاک چین پاور لجر را تسهیل می کند. توکن های رمزنگاری Power Ledger اهداف دیگری را نیز در این پلتفرم انجام می دهند؛ برای مثال، آنها به عنوان نشانه های مجوز دسترسی استفاده می شوند.

 

قیمت ارز دیجیتال پاور لجر

 

قیمت ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

قیمت ارز دیجیتال پاورلجر powr امروز و در لحظه نگارش این مقاله 0.513541 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 39،419،704 دلار آمریکا است. پاورلجر در 24 ساعت گذشته 3.84 درصد کاهش قیمت داشته و رتبه فعلی آن در  CoinMarketCap ، ۱۷۸ و ارزش بازار واقعی آن 239,046,423 دلار است. این ارز دیجیتال دارای عرضه در گردش 465,486,097 سکه POWR و حداکثر عرضه 1,000,000,000 سکه POWR ، است.

 

نحوه خرید و فروش POWR

ارز دیجیتال powr در اکثر صرافی های رمزنگاری محبوب در دسترس است که کاربران می توانند از طریق این صرافی ها و ایجاد یک حساب کاربری و خرید کیف پول، به خرید و فروش این رمز ارز دیجیتال بپردازند. در ادامه لیستی از صرافی های محبوب که از ارز دیجیتال powr پشتیبانی می کنند را ارائه کرده ایم؛

  •  eToro
  •  Binance
  •  Coinbase
  •  webull
  •  Kraken

* کاربران ایرانی می توانند برای خرید و فروش ارز دیجیتال پاور لجر (powr) به سایت های معتبر ایرانی مراجعه کرده و از طریق آن ها معاملات خود را انجام دهند.

 

کیف پول های ارز دیجیتال پاور لجر

 

کیف پول های ارز دیجیتال پاور لجر

 

کیف پول های که از ارز دیجیتال پاور لجر POWR پشتیبانی می کنند، به صورت زیر است:

  • ولت  Ledger Nano x ,s
  • ولت  Trezor
  • کیف پول trust wallet
  • کیف پول Atomic Wallet
  •  MyEther wallet

جمع بندی

همانطور که در این مقاله نیز به آن اشاره کردیم، ارز دیجیتال پاور لجر (POWR) یک پلتفرم تجارت انرژی و ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است. همچنین این ارز امکان فروش و خرید غیرمتمرکز انرژی های تجدید پذیر را فراهم می کند. این پلتفرم دسترسی مصرف کنندگان را به انواع بازارهای انرژی در سرتاسر جهان فراهم می کند و برای زیرساخت ها و مقررات انرژی مختلف مقیاس پذیر است.

این بازار بر اساس یک اکوسیستم دو نشانه ای است که بر روی دو لایه بلاک چین، POWR و Sparkz کار می کند. توکن ‌های POWR به مصرف‌ کنندگان و میزبان‌ ها اجازه م ی‌دهند تا با اکوسیستم ارتباط برقرار کنند. این توکن ها از طریق فناوری Smart Bond محافظت می‌ شوند. توکن‌ های POWR را می‌ توان به توکن‌ های Sparkz تبدیل کرد که می ‌توان از آن برای معاملات بدون اصطکاک در بازار بورس انرژی استفاده کرد. عرضه اولیه سکه برای توکن ‌های POWR به بزرگترین پروژه تأمین مالی جمعی در استرالیا و چهاردهمین پروژه برتر در جهان تبدیل شد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در

منتخب

مطالب مشابه

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در