11:14 | شنبه 4 فروردین 1403

آشنایی با SCT؛ جدیدترین ارز دیجیتال بازار

با جدیدترین ارز دیجیتال بازار کریپتو آشنا شوید!

در هفته جاری، تعداد ارزهای دیجیتال بازار کریپتو سرانجام از 20 هزار گذشت و اکنون 20,011 ارز دیجیتال در بازار رمز ارزها وجود دارد. آخرین ارز دیجیتال در این فهرست، حدود 2 سال قبل شروع به فعالیت کرد. این ارز دیجیتال که SCT یا Socal Token نام دارد، جدیدترین محصول بلاک چین هوشمند بایننس (Binance SmartChain) می باشد. رتبه توکن SCT در بازار رمز ارزها 3857 است و عرضه 100 میلیاردی آن باعث قیمت ناچیزش می شود. اگر می خواهید با این ارز دیجیتال آشنا شوید و یاد بگیرید که چگونه می توانید جدیدترین ارزهای دیجیتال را شناسید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال SCT

ارز دیجیتال SCT چیست؟

همانطور که در مقدمه مقاله گفتیم، SCT جدیدترین ارز دیجیتال بازار است که همین امروز (27 ژوئن 2022) عرضه شد. این توکن کاربردی مقدار عرضه ای بالغ بر 100 میلیارد توکن دارد که رقم بالایی به نظر می رسد. عرضه بالای توکن SCT باعث می شود که قیمت آن نسبت به سایر ارزهای دیجیتال پایین تر باشد و ظرفیت رشد زیادی را در خود جا دهد. بسیاری از سرمایه گذاران پس از انفجار قیمت شیبا (SHIB) و سایر میم کوین ها، به دنبال چنین ارزهای کم قیمتی رفتند. معمولا جدیدترین ارزهای دیجیتال می توانند گزینه محبوبی برای این دسته از سرمایه گذاران باشند. البته توکن SCT ویژگی هایی هم دارد که احتمال مطرح شدن آن را افزایش می دهند. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

  • برخورداری از قابلیت استیکینگ (Staking)
  • ارتباط با حوزه NFT
  • ارتباط با حوزه گیمینگ (Gaming)
  • قابلیت توکن سوزی برای 10% توکن ها

همانطور که می بینید پروژه SCT در زمینه های مختلفی حضور دارد و ممکن است در آینده بیشتر از آن بشنوید. این ارز دیجیتال با توجه به برخورداری از امکان توکن سوزی، می تواند رشد قیمت خوبی را هم تجربه کند. با این حال اعتماد به پروژه های جدید سخت تر از موارد قدیمی تر می باشد. چرا که این پروژه ها باید به مرور زمان خود را ثابت کنند تا نظر سرمایه گذاران به آن ها جلب شود. پروژه SCT برای رسیدن به این مرحله 4 فاز تحقیقاتی و اجرایی را مد نظر دارد که مجموعا شامل 39 مرحله هستند! با تکمیل هر یک از این مراحل، توکن SCT یک گام فراتر می رود و اعتبار بیشتری کسب می کند.

آموزش ارز دیجیتال

چگونه جدیدترین ارزهای دیجیتال را پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید جدیدترین ارزهای دیجیتال را پیدا کنید، سایت کوین مارکت کپ می تواند به شما کمک کند. در این سایت تخصصی بخشی برای بررسی جدیدترین ارزهای دیجیتال وجود دارد. برای دستیابی به اطلاعات این بخش باید ابتدا وارد سایت کوین مارکت کپ شوید. سپس در بخش Cryptocurrencies در منوی بالای صفحه، گزینه Recently added را انتخاب کنید. در این قسمت جدیدترین ارزهای دیجیتال را می بینید. احتمالا زمان انجام این کار ارز دیجیتال SCT دیگر آخرین رمز ارز نیست و ارزهای دیجیتال جدیدتری هم به این فهرست اضافه شده اند. این ارزهای دیجیتال را می توانید با قیمت، تغییرات قیمت ساعتی و روزانه، حجم معاملات، حجم بازار و بلاک چین آن ها پیدا کنید.

سایر اطلاعات مربوط به پروژه SCT را هم می توانید با جستجوی نام آن در سایت کوین مارکت کپ بخوانید. این اطلاعات یک زمینه ذهنی کلی درباره این ارز دیجیتال فراهم می کنند که باعث می شود شناخت بهتری نسبت به کوین مورد نظر پیدا کنید.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از

منتخب

مطالب مشابه

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از