21:24 | یکشنبه 27 خرداد 1403

معرفی ارز دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge)

بیبی دوج Baby Dogecoin رمز ارز جدیدی که توسط طرفداران جامعه آنلاین Doge Meme متولد شده است. Baby Dogecoin با نمایش سرعت تراکنش های جدید و جذابیت خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پدرش یعنی ددی دوج است. بیبی دوج دارای انعکاس ثابت است که به دارندگان آن پاداش می دهد، بنابراین سکه های بیبی دوج بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما در هر تراکنش اضافه می شود.

Simply Love, Pet, Hold به عنوان 5% از هر تراکنش به طور خودکار بین دارندگان بیبی دوج توزیع می شود. BabyDoge در ژوئن 2021 راه اندازی شد و دارای یک هدف بلند پروازانه است که شامل تلاش های بیشتر برای خیریه حیوانات خانگی، ایجاد NFT، GameFi و موارد دیگر است. در این مقاله قصد داریم به معرفی این ارز دیجیتال جدید بپردازیم.

 

معرفی ارز دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge)

 

Baby Dogecoin بیبی دوج، یک ارز  دیجیتال است که توسط جامعه آنلاین Dogecoin ایجاد شد. طبق وب‌ سایت آن، «بیبی دوج با نمایش سرعت تراکنش ‌های جدید و بهبود یافته‌ اش و نیز دوست ‌داشتنی بودنش به دنبال تحت تأثیر قرار دادن پدرش است» . بیبی دوج به ‌عنوان یک توکن کاهش‌ دهنده تورم، طوری طراحی شده است که با گذشت زمان کمیاب شود.

در حالی که برخی از تیم های رمزنگاری صرفاً کوین ها را نابود می کنند تا تعداد سکه های در گردش را محدود کنند، Baby Doge هر بار که تراکنش انجام می دهند سکه هایی را به کیف پول دارندگان اضافه می کند و برخی از سکه ها به عنوان بخشی از جفت نقدینگی به صرافی غیرمتمرکز Pancake Swap اضافه می شود. به نقل از CoinMarketCap، توزیع مجدد کوین های بیبی دوج به شرکای خیریه نیز تعلق می گیرد. لازم به ذکر است که بیبی دوج  مجموعاً 420 کوادریلیون سکه دارد که 125 کوادریلیون آن از بین رفت و 295 آن در حال حاضر در گردش است.

 

تاریخچه بیبی دوج (baby doge)

 

تاریخچه بیبی دوج (Baby Doge)

 

با توجه به وب سایت رسمی بیبی دوج‌ کوین، این یک رمزارز جدید است که توسط طرفداران جامعه آنلاین Dogecoin متولد شد. اما این طرفداران چه کسانی هستند؟ منابع غیررسمی ادعا می‌کنند که خالق توکن میم، کریستین کامپیسی، یک انسان دوست محیط‌ زیست با علاقه به سگ‌ها است. اما به طور دقیق، مشخص نیست که سازندگان و تیم اصلی پشت سر بیبی دوج چه کسانی هستند.

این توسعه دهندگان بیبی دوج را با استفاده از زنجیره هوشمند بایننس ساختند تا اکوسیستمی را ایجاد کنند که هنوز با اتریوم سازگار است. بیبی دوج از زمان آغاز به کار خود در ژوئن 2021، جامعه ای متشکل از 1300000 دارنده توکن، 200000+ عضو تلگرام، 880000+ دنبال کننده توییتر و 245000+ دنبال کننده اینستاگرام را جمع آوری کرده است.

 

ویژگی های بیبی دوج (Baby Doge)

 

بیبی دوج Baby Doge یک توکن کاهش تورم است که به گونه ای طراحی شده است که در طول زمان کمیاب تر شود. دارندگان بیبی دوج به راحتی با نگه داشتن سکه های Baby Doge در کیف پول خود، به طور خودکار به کیف پول شما ارسال می شود. مقدار سکه های بیبی دوج در کیف پول شما با هر تراکنش افزایش می یابد زیرا دارندگان کوین های بیبی دوج به طور خودکار از هر تراکنشی که در اکوسیستم بیبی دوج اتفاق می افتد 5٪ کارمزد دریافت می کنند. جامعه از کارمزدهای موجود در هر تراکنش، سکه‌ های بیشتری دریافت می ‌کند.

بیبی دوج همچنین ابزار دنیای واقعی را در خط خود دارد که در بسیاری از ارزهای رمزنگاری میم غیرمعمول است. همچنین بیبی دوج دارای کارت و برنامه تلفن همراه، مشارکت با Coinpayments برای ادغام baby doge با پلتفرم های تجارت الکترونیک برتر مانند WooCommerce، Shopify و Magento، و کمک های خیریه برای نجات حیوانات است.

 

برخی از کاربران استدلال کرده اند که بیبی دوج  نسبت به دوج کوین رمز ارز بهتری است زیرا دوج‌ کوین هیچ سقفی در عرضه سکه خود ندارد. با این حال، سکه ای بدون کاربرد عملی 420 کوادریلیون سکه به سختی می توان آن را کمیاب در نظر گرفت. به عنوان مثال، بیت کوین با کمبود کوین مواجه است که سقف آن 21 میلیارد سکه است که بیش از 18 میلیارد آن در حال حاضر در گردش است.

در حال حاضر، به نظر می رسد که تنها مزیت بیبی دوج نسبت به سایر رمزارزهای جامعه وفاداری است که در اطراف آن وجود دارد. بدون هیچ ابزاری در دنیای واقعی برای سکه تا کنون، تمام ارزش آن در جذابیت آن به عنوان یک میم کوین است.

 

توکن بیبی دوج

 

بیبی دوج (نماد: BABYDOGE) یک توکن ارز دیجیتال جدید است که توسط طرفداران جامعه آنلاین محبوب Dogecoin ایجاد شد. در حالی که Dogecoin بومی بلاک چین خود است، بیبی دوج کوین از نظر فنی یک توکن است، بدون هیچ گونه فناوری یا ابزار اساسی که بر روی زنجیره هوشمند بایننس اجرا می شود. بیبی دوج کوین یک سیستم سهامداری هوشمند را اجرا می کند که برای پاداش به کاربران خود طراحی شد و هر بار که کاربر دیگری تراکنش را انجام می دهد، کوین های بیبی دوج بیشتری را به کیف پول آنها اضافه می کند.

 

قیمت بیبی دوج baby doge

 

قیمت بیبی دوج (Baby Doge)

 

قیمت هر واحد سکه بیبی دوج Baby Doge امروز و در لحظه نگارش این مقاله 0.0000000033 با حجم معاملات 24 ساعته 14,218,825 دلار است. ارز دیجیتال بیبی دوج در 24 ساعت گذشته 2.56 درصد افزایش قیمت داشته و رتبه کنونی آن در CoinMarketCap ، ۲۸۶۶ است و ارزش بازار زنده آن در دسترس نیست. در حال حاضر عرضه در گردش بیبی دوج موجود نیست اما حداکثر عرضه آن  420,000,000,000,000,000 سکه بیبی دوج است.

در مجموع 420 کوادریلیون سکه بیبی دوج وجود دارد که در حال حاضر 295 کوادریلیون آن در گردش است زیرا 125 کوادریلیون (حدود 30٪) سکه ها قبلاً با سوزاندن آن ها حذف شدند. قیمت بیبی دوج در زمان عرضه 0.000000000175 دلار بود و قیمت آن در 4 ژوئیه 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.000000007695 دلار رسید که نشان دهنده افزایش تقریباً 44 برابری قیمت در کمتر از یک ماه است.

 

نحوه خرید و فروش بیبی دوج

 

از آنجایی که بیبی دوج یک ارز دیجیتال جدید است، تنها تعداد معدودی از صرافی ها وجود دارند که این سکه را معامله می کنند. صرافی هایی که ارز دیجیتال بیبی دوج را در لیست معاملاتی خود دارند، شامل؛

 

 • DODO BS
 • Coinw
 • Pancake Swap (v2)
 • LBank
 • XT.com

است که برای خرید بیبی دوج کوین و یا فروش آن باید یک حساب کاربری در یکی از صرافی هایی ایجاد کنید که از BabyDoge پشتیبانی می‌ کنند. پس از ارائه اطلاعات شخصی به کارگزاران صرافی و ایجاد حساب کاربری می توانید با پرداخت مبلغی، کوین های بیبی دوج را خریداری نموده و در کیف پول رمزنگاری خود ذخیره کنید.

 

کیف پول های بیبی دوج

 

کیف پول های بیبی دوج (Baby Doge)

 

لیست کیف پول هایی که از ارز دیجیتال بیبی دوج پشتیبانی می کنند، به صورت زیر است؛

 

 • کیف پول metamask
 • کیف پول imToken
 • ولت Coinbase
 • ولت TokenPocket
 • کیف پول Trust wallet
 • کیف پول Freewallet
 • ولت Hyperpay
 • کیف پول Math Wallet

 

جمع بندی

 

بیبی دوج به عنوان  یک توکن برای کاهش تورم معرفی می شود که ادعا می ‌کند نسخه اصلاحی از Dogecoin است. زیرا با گذشت زمان، با هدف افزایش سرعت تراکنش، کمیاب ‌تر می‌شود. بیبی دوج کوین پروژه یک memecoin است که ادعا دارد ماموریت بزرگی برای نجات سگ‌ های نیازمند و هدایت کردن پذیرش ارزهای دیجیتال به جریان اصلی دارد. همانطور گفتیم بیبی دوج یکی از ارزهای دیجیتال است که برای تشویق سرمایه گذاری، کارمزد تراکنش دریافت می کند و پس از هر تراکنش، با افزودن سکه های خود به کیف پول کاربران به آنها پاداش می دهد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله

منتخب

مطالب مشابه

به‌ گزارش Cointelegraph.com، مجله اینترنتی معتبر فوربس مجموع ارزش دارایی‌های چانگ پنگ
سواپ (Swap) در لغت به‌ معنی مبادله و تعویض است. این کلمه در بازارهای مالی کاربرد
به‌ گزارش coinmarketcap.com، ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در یک ماه منتهی به 27 خرداد 1403 جهش
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال تون کوین صبح روز 27 خرداد 1403 با قیمت 8.23 دلار معامله