22:34 | پنج‌شنبه 31 خرداد 1403

فعالیت یک نهنگ بیت کوین توجه ها را به خود جلب کرده است!

فعالیت نهنگ ها اغلب به عنوان یک شاخص جالب برای عملکرد قیمت بیت کوین (BTC) تفسیر می شود. تحلیل جدید می‌گوید که برخی از دارندگان مقیاس بزرگ، از طرفداران پرشور استراتژی DCA هستند. در تفسیر حرکت نهنگ های بیت کوین، همیشه شاخص های جالبی هنگام ارزیابی عملکرد قیمت وجود داشته است. با این حال، حرکت یک نهنگ ارز دیجیتال، توانست علاقه خاصی را از سوی سرمایه گذاران برانگیزد. اخیرا کاربران توییتر اسکرین شات هایی را به اشتراک گذاشتند که نشان می دهد، یک نهنگ به صورت روزانه خرید هنگفتی BTC دارد. طبق آمار، این نهنگ بدون آنکه توجهی به قیمت روزانه بیت کوین کند، روزانه یک میلیون دلار BTC خریداری می کند. وال های بیت کوین معمولا با توجه به قیمت این رمز ارز محبوب، آن را خریداری می کنند. اما به نظر می رسد نهنگ مرموز اخیر، فکر دیگری در سر دارد!

فعالیت روزانه یک نهنگ بیت کوین

نهنگ ها معمولا به جمع آوری کوین های بازار علاقه مند هستند و از این راه کسب درآمد می کنند. اما سوال اخیر این است که چرا یک نهنگ بیت کوین باید به صورت روزانه، BTC جمع آوری کند؟ اسکرین شات مورد بحث، خرید های یک نهنگ بیت کوین را از 22 فوریه 2022 نشان می دهد. این نهنگ که در تاریخ مورد بحث، 8652 بیت کوین در دست داشت، تا 7 آوریل 9779 بیت کوین در دست دارد. علاوه بر این، یادآوری می کنیم که نهنگ سکه های خود را از محدوده قیمتی بسیار گسترده ای که شامل 35000 دلار تا 47000 دلار است، خریداری می کند. این رفتار برای جوامع کریپتوکارنسی بسیار عجیب است. زیرا تا به امروز، هیچ نهنگ دیگری همچین رفتاری از خود بروز نداده است.

با این حال، این نهنگ بیت کوین مرموز اخیرا میزان سرمایه گذاری روزانه خود را به 1.2 میلیون دلار افزایش داد. به همین ترتیب، نهنگ دیگری نیز شناسایی شد که از اوایل ماه مارس روزانه بیت کوین می خرید. این نهنگ هر روز 500 تا 1000 بیت کوین می خرد. با این خرید ها، سرمایه گذار نهنگ، دارایی های خود را از مجموع 36 میلیون دلار به 434 میلیون دلار، افزایش داد. وقتی به کل بیت کوین در صرافی ها نگاه می کنیم، مشاهده می شود که این نرخ روز به روز در حال کاهش است. رفتار این نهنگ توجیهی ندارد. برخی از تحلیل گران می گویند او فقط یکی از علاقه مندان به بازار ارز دیجیتال است. اما برخی دیگر عقیده دارند رفتار این نهنگ خبر از افزایش قیمت نجومی بیت کوین را می دهد.

فعالیت نهنگ بیت کوین

جزئیات بیشتر در مورد فعالیت نهنگ BTC مرموز

طبق تصویری که توسط فردی با نام کاربری @Capital15C در توییتر منتشر شد، یک حساب کاربری در شبکه بیت کوین وجود دارد که هر روز حدود 1,000,000 دلار طلای دیجیتال را بدون توجه به نوسانات قیمت آن می ریزد. این اسکرین شات از 22 فوریه 2022 تا زمان حال را پوشش می دهد. در ابتدای این دوره، این حساب دارای 8652 بیت کوین بود، در حالی که در 7 آوریل 2022 بیش از 9779 بیت کوین به آن اختصاص داده شده است. بنابراین، او بیت کوین را در محدوده قیمتی وسیعی خریداری کرد. این محدوده قیمتی از 35000 دلار تا 47000 دلار احتساب می شود. در روز های اخیر، سرمایه گذاری “روزانه” بیش از 1.2 میلیون دلار افزایش یافت. ارزش گذاری دلاری دارایی های نگهداری شده توسط حساب مذکور از 326 میلیون دلار به 426 میلیون دلار افزایش یافته است که برابر با 30.67 درصد افزایش است.

همچنین، همان تحلیلگر با خرید روزانه 500 تا 1000 بیت کوین (BTC)، ثروت خود را از 36 میلیون دلار به 434 میلیون دلار افزایش داد. جالب است بدانید در اواسط مارس 2022، نهنگ های بیت کوین (BTC) در یک دوراهی قرار داشتند. زیرا روند خرید یا فروش بیت کوین مشخص نبود. به همین دلیل برنامه ریزی وال ها تا حدی دچار مشکل شد. این امر به دلیل نوسانات اخیر بازار ارز دیجیتال اتفاق افتاد. همچنین لازم به ذکر است بگوییم، فعالیت وال ها اغلب به عنوان یک شاخص مهم از عملکرد قیمت بیت کوین تفسیر می شود. بررسی فعالیت وال ها، تا حدی به ما می گوید که قیمت در آینده چگونه تعیین می شود. زیرا خرید و فروش توسط نهنگ های ارز دیجیتال، تاثیر زیادی بر روی روند یک رمز ارز می گذارد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در

منتخب

مطالب مشابه

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در