اخباراخبار کوتاه

قیمت هیوبی توکن در روز منفی بازار افزایش یافت

قیمت هیوبی توکن (توکن صرافی هیوبی) در روز منفی بازار افزایش یافت

امروز هم وضعیت بازار ارز دیجیتال چندان خوشایند نبود و عموم رمز ارزها با کاهش قیمت محسوسی مواجه شدند. در این بین، تعداد کمی از رمز ارزهای مطرح، توانستند بر خلاف روند عمومی بازار رفتار کنند. یکی از این رمز ارزها، هیوبی توکن (توکن صرافی هیوبی) بود که قیمت آن کمتر از 10% افزایش یافت. این افزایش قیمت در برابر افت عموم رمز ارزها ناچیز بود و نتوانست روز قرمز بازار را تحت تاثیر خود قرار دهد. در ادامه به بررسی افزایش قیمت هیوبی توکن در روز منفی بازار ارز دیجیتال می پردازیم.

افزایش قیمت هیوبی توکن

افزایش قیمت هیوبی توکن در روز منفی بازار

قیمت ارز دیجیتال HT که توکن اختصاصی صرافی هیوبی می باشد، در 24 ساعت اخیر افزایش قیمتی حدودا 8 درصدی را تجربه کرد. در بازه هفتگی، وضعیت این رمز ارز بهتر هم می باشد و رشد آن معادل 18.36% است. بر این اساس، می توانیم HT را به عنوان یکی از معدود رمز ارزهای موفق این هفته معرفی کنیم. چرا که سایر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و لایت کوین هفته خوبی را پشت سر نگذاشتند.

قیمت بیت کوین در این هفته، در کف 44 روز اخیر قرار گرفت و وضعیت سایر بازار را هم تحت تاثیر قرار داد. اتریوم نیز، هم در بازه روزانه و هم در بازه هفتگی کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. اکنون کمتر از 3 هفته تا رویداد مرج اتریوم زمان باقیست و این ارز دیجیتال باید زودتر احیا شود. در غیر این صورت، ممکن است که آپدیت مرج نتایج غیر منتظره ای را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا