اخباراخبار کوتاه

هابلوت (Hublot) بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می پذیرد

برند ساعت سازی هابلوت هم به جمع پذیرندگان بیت کوین اضافه شد.

پذیرش یکی از مهم ترین ارکان رشد قیمت ارزهای دیجیتال می باشد. هر اندازه که یک ارز دیجیتال بیشتر توسط مردم و کمپانی های بزرگ جهان مورد توجه قرار بگیرد، رشد آن نیز بیشتر است. ارز دیجیتال بیت کوین هم در چند سال اخیر توسط بسیاری از برندهای بزرگ جهان تایید و حمایت شد. اخیرا هم یک برند ساعت سازی بزرگ در سوئیس بیت کوین را به عنوان یکی از روش های پرداخت پذیرفت. این برند مطرح که هابلوت (Hublot) نام دارد، برای فروش بخش مشخصی از محصولات خود بیت کوین را می پذیرد. پیش از هابلوت هم برندهای زیادی از بیت کوین استقبال کردند که یکی از آن ها برند خودروسازی تسلا بود.

پذیرش بیت کوین توسط برند ساعت سازی هابلوت (Hublot)

برند هابلوت اخیرا کلکسیونی شامل 200 ساعت را برای خرید با ارز دیجیتال منتشر کرد. این شرکت سوئیسی با اقدام اخیر خود به جمع برندهای پذیرنده ارز دیجیتال اضافه شد. پذیرش بیت کوین توسط هابلوت می تواند خبر خوبی برای جامعه هواداران این ارز دیجیتال باشد. هر چقدر که استقبال از ارزهای دیجیتال در فضای کسب و کار حرفه ای بیشتر شود، شانس پذیرش آن ها توسط مردم نیز افزایش پیدا می کند. این عامل می تواند در آینده تقاضای بالایی را برای رمز ارزها ایجاد کند.

آیا سایر برندهای ساعت سازی هم از ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند؟

به دلیل وجود فضای رقابتی شدید بین برندهای ساعت سازی سوئیسی، سایر رقبای هابلوت نیز باید خود را به روز نگه دارند. به همین دلیل احتمال می رود که بزرگ ترین شرکت های ساعت سازی جهان در آینده برنامه ای را برای پذیرش بیت کوین ارائه کنند. البته که این موضوع فقط به صنعت ساعت سازی محدود نمی شود و سایر صنایع مهم جهان هم می توانند به آن وارد شوند. هنوز درصد بسیار بالایی از مردم جهان ارزهای دیجیتال را نمی شناسند و در مورد آن ها اطلاعی ندارند. حمایت شرکت های بزرگ می تواند این درصد را کاهش دهد و تقاضا برای رمز ارزها را بیشتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا