1:50 | جمعه 1 تیر 1403

بازی همستر کامبت چیست + تاریخ عرضه ارز همستر

این روزها حتی در جمع‌های خانوادگی ایرانی‌ها هم صحبت از همستر کامبت (Hamster Kombat) است. محبوبیت بازی همستر کامبت در پی موفقیت نات کوین (Notcoin) و افزایش قیمت قابل توجه توکن NOT رقم خورده است. احتمالا در روزهای اخیر پیام‌های زیادی مبنی بر پیوستن دوستان و آشنایان در تلگرام دریافت کرده‌اید. بخش قابل توجهی از این افراد به شوق کسب درآمد دلاری تنها با کلیک کردن روی صفحه موبایل از طریق بازی همستر وارد تلگرام شده‌اند. در این مطلب قصد داریم جدای از هیاهوی موجود در شبکه‌های اجتماعی به بررسی پیدا و پنهان بازی همستر کامبت و ارز دیجیتال همستر بپردازیم.

 

همستر کامبت چیست؟ (Hamster Kombat)

 

همستر کامبت چیست؟ (Hamster Kombat)

همستر کامبت یک بازی مبتنی بر بلاک چین تون (TON) است. این بازی در واقع یک ربات تلگرامی است که گیم پلی ساده‌ای دارد. دقیقا مشابه بازی نات کوین، کاربران تنها با کلیک کردن روی صفحه موبایل در این ربات تلگرام می‌توانند پاداش دریافت کنند. البته توسعه دهندگان همستر ایده‌های خلاقانه‌ای برای درگیر کردن کاربران به‌ کار بسته‌اند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بازی همستر کامبت در تاریخ 15 مارس 2024 راه‌اندازی شد. البته ربات تلگرام همستر در تاریخ 25 مارس 2024 در دسترس عموم قرار گرفت. ورود به این بازی کاملا رایگان است. بد نیست به آماری که تیم توسعه دهنده همسر در هفته دوم می 2024 منتشر کرد نگاهی بیندازید.

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، تعداد کاربران همستر کامبت در ماه می 2024 از مرز 100 میلیون نفر فراتر رفته است. ضمن اینکه به‌ طور روزانه حدود 40 تا 45 میلیون نفر در این بازی حضور فعال دارند. تیم توسعه دهنده همستر کامبت رویاهای زیادی در سر دارد. به‌ طوری‌ که در صفحه ایکس این بازی اعلام کرده‌اند که هدف‌گذاری آن‌ها جذب 1 میلیارد کاربر است.

 

ارز دیجیتال همستر چیست؟

 

ارز دیجیتال همستر چیست؟

ارز دیجیتال همستر، توکن اختصاصی بازی Hamster Kombat است. تا زمان نگارش این مطلب، رمز ارز همستر چیزی جز جایزه درون بازی نیست و در لیست معاملات هیچ صرافی قرار ندارد. تیم توسعه دهنده این بازی هم تاریخ دقیق عرضه همستر را مشخص نکرده است. البته قرار است به‌ زودی عرضه این توکن از طریق ایردراپ بین کاربران فعال در بازی صورت بگیرد.

یک اطلاعیه مهم از سوی توسعه دهندگان همستر منتشر شده که بد نیست به آن اشاره کنیم. مبنای توزیع پاداش بین کاربران در ایردراپ احتمالی، میزان توکن‌های استخراج شده از سوی کاربران نیست. بلکه شاخصی به‌ نام سود بر ساعت (Profit per Hour) که در بازی قابل مشاهده است، تعیین کننده میزان توکن‌های هر کاربر در بازی خواهد بود.

 

راهنمای بازی همستر کامبت

برای کسب ارز همستر باید ابتدا وارد ربات تلگرام همستر کامبت شوید. دقت داشته باشید که این بازی تنها در نسخه موبایل پیام‌رسان تلگرام در دسترس است. بعد از ورود، ربات را فعال کنید. سپس گزینه Play را انتخاب کنید تا به سایت همستر متصل شوید. به‌این ترتیب وارد محیط بازی همستر کامبت خواهید شد.

در بالای صفحه، گزینه Choose Exchange را انتخاب کنید. فهرستی از صرافی‌های ارز دیجیتال به‌نمایش در می‌آیند. شما باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هنوز مشخص نیست که دلیل این کار چیست؟ اما این احتمال وجود دارد که در آینده تنها امکان انتقال ارز همستر به صرافی انتخاب شده را داشته باشید. در حال حاضر صرافی‌های زیر قابل انتخاب هستند:

بایننس
بای بیت
اوکس اکس
بینگ ایکس
هیوبی گلوبال
کوکوین
گیت آی او
مکسی
بیت گت
همستر

پیشنهاد می‌کنیم یکی از دو گزینه همستر یا بینگ ایکس را انتخاب کنید. چرا که سایر صرافی‌های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی در دسترس نیستند. در ادامه با کلیک کلیک کردن روی تصویر همستر در صفحه بازی، درآمد کسب خواهید کرد. با هر کلیک، یک کوین به شما تعلق می‌گیرد.

 

سطوح کاربری در بازی همستر کامبت

 

سطوح کاربری در بازی همستر کامبت

کاربران در بازی همستر به‌ازای میزان سکه‌های کسب شده در سطوح مختلف طبقه‌بندی می‌شوند. سطح کاربری در تعیین میزان سود بر ساعت تاثیرگذار است. انواع سطوح کاربری در بازی همستر به‌شرح زیر است:

سطح Bronze: کمتر از 5 هزار سکه
سطح Silver: بین 5 تا 25 هزار سکه
سطح Gold: بین 25 تا 100 هزار سکه
سطح Platinum: بین 100 هزار تا 1 میلیون سکه
سطح Diamond: بین 1 تا 2 میلیون سکه
سطح Epic: بین 2 تا 10 میلیون سکه
سطح Legendary: بین 10 تا 50 میلیون سکه
سطح Master: بین 50 تا 100 میلیون سکه
سطح Grandmaster: بین 100 میلیون تا 1 میلیارد سکه
سطح Lord: بیش از 1 میلیارد سکه

 

سایر روش های دریافت ارز همستر در بازی Hamster Kombat

 

سایر روش های دریافت ارز همستر در بازی Hamster Kombat

به‌ جز کلیک کردن روی صفحه، روش‌های دیگری برای کسب ارز همستر در بازی Hamster Kombat وجود دارند. بعد از ورود به بازی، یک لینک اختصاصی در صفحه Friend در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید دوستان خود را از طریق این لینک به بازی دعوت کنید. به‌ ازای دعوت هر دوست با نسخه تلگرام معمولی، 5 هزار سکه به شما تعلق می‌گیرد. در حالی که کاربران با نسخه تلگرام پرمیوم 25 هزار سکه پاداش دریافت می‌کنند.

همچنین می‌توانید سری به صفحه Earn در ربات Hamster Kombat بزنید. با عضویت در صفحه‌های Hamster Kombat در یوتیوب، تلگرام، ایکس و انجام برخی دیگر از تسک‌هایی که به‌ صورت روزانه تعریف می‌شوند، سکه دریافت خواهید کرد به‌این ترتیب می‌توانید راحت‌تر سطح کاربری خود را در بازی افزایش دهید.

این امکان وجود دارد که به‌ ازای هر بار کلیک روی صفحه در محیط بازی، بیش از 1 ارز همستر دریافت کنید. برای این منظور وارد صفحه Boost در محیط ربات همستر کامبت شوید. در بخش Boosters، گزینه Multitap را انتخاب کنید. اگر تعداد سکه‌های شما بیش از 2 هزار تا باشد، در این بخش می‌توانید با پرداخت 2 هزار سکه، مقدار پاداش به ازای هر کلیک خود را افزایش دهید.

 

ارز همستر در صرافی ایرانی بیت ایمن

 

ارز همستر در صرافی ایرانی بیت ایمن

همان‌طور که اشاره کردیم، هنوز زمان عرضه ارز همستر مشخص نیست. همان‌طور که نات کوین خیلی سریع در فهرست معاملات صرافی‌های ایرانی قرار گرفت، احتمالا ارز همستر در صرافی ایرانی بیت ایمن به‌ فاصله کوتاهی بعد از عرضه عمومی لیست خواهد شد. این موضوع از طریق صفحات اختصاصی بیت ایمن در شبکه‌های اجتماعی به اطلاع کاربران می‌رسد.

 

آدرس ربات تلگرام و شبکه‌های اجتماعی همستر کامبت

کانال تلگرام همستر کامبت در زمان نگارش این مطلب (خرداد 1403) به 30 میلیون عضو رسیده و بزرگ‌ترین کانال پیام‌رسان تلگرام است. در اینجا می‌توانید آدرس سایت، ربات تلگرام و صفحات اختصاصی همستر در شبکه‌های اجتماعی را مشاهده کنید.

آدرس سایت همستر کامبت: https://hamster-kombat.notion.site/
آدرس ربات تلگرام همستر کامبت: https://t.me/hamster_kombat_bot
آدرس کانال تلگرام همستر کامبت: https://t.me/hamster_kombat
آدرس گروه تلگرام همستر کامبت: https://t.me/hamster_kombat_chat
آدرس صفحه ایکس همستر کامبت: https://twitter.com/hamster_kombat
آدرس کانال یوتیوب همستر کامبت: https://www.youtube.com/@HamsterKombat_Official

 

کلام پایانی

شاید هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی فرا برسد که حتی مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها نیز وارد دنیای ارز دیجیتال شوند. اما به‌ لطف همستر کامبت این اتفاق رخ داده است. هیچ‌کس نمی‌داند که اینده ارز همستر چه خواهد شد و آیا مانند نات کوین می‌تواند در زمان قرار گرفتن در فهرست معاملات صرافی‌های ارز دیجیتال، کام کاربران خود را شیرین کند یا خیر؟ هر چه که هست به‌نظر می‌رسد بنیاد تون با حمایت از نسل جدید بازی های مبتنی بر بلاک چین در حال شکل دادن به فرهنگ جدیدی در دنیای کریپتوکارنسی است. مسیری که تماشای ادامه آن قطعا هیجان انگیز خواهد بود.

اشتراک گذاری

5 1 vote
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در

منتخب

مطالب مشابه

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در