اخباراخبار صرافی هااخبار صرافی های خارجی

چهارمین تراکنش بزرگ دو ماه اخیر ثبت شد!

چهارمین تراکنش بزرگ دو ماه اخیر به ارزش 4400 بیت کوین، از یک ماینر به یک صرافی بایننس انجام شد.

در بازار منفی ارز دیجیتال، تراکنش های بزرگ کمتری انجام می شود و سرمایه گذاران رغبت کمتری نسبت به انجام تراکنش دارند. با این حال، هنوز هم آدرس های زیادی به تبادل رمز ارز ها در حجم بالا می پردازند. یکی از مبدأها و مقصدهای محبوب این آدرس ها، صرافی بایننس است که همواره در بین برترین صرافی های ارز دیجیتال قرار دارد. اخیرا هم چهارمین تراکنش بزرگ دو ماه اخیر رمز ارزها با نقش آفرینی همین صرافی بزرگ ثبت شد. مبدأ این تراکنش، یک ماینر بیت کوین بود که 4400 بیت کوین را به صرافی بایننس فرستاد. در ادامه مقاله، این تراکنش سنگین را به طور دقیق تر و جزئی تر مورد بررسی قرار می دهیم.

صرافی بایننس

چهارمین تراکنش بزرگ دو ماه اخیر در صرافی بایننس ثبت شد!

همانطور که گفتیم، یک ماینر بیت کوین 4400 کوین BTC را به صرافی بایننس (Binance) فرستاد. این چهارمین تراکنش بزرگ «ماینر به صرافی» در دو ماه اخیر بود. در دو ماه اخیر و پیش از این تراکنش، سه تراکنش بزرگ از ماینر به صرافی انجام شد که هر کدام معادل 5,700، 4700 و 2600 بیت کوین را وارد صرافی ها کردند. بازگشت دارایی به صرافی ها، می تواند نکته مثبتی باشد و آمادگی سرمایه گذاران برای خرید را نشان بدهد. علاوه بر این، بیت کوین در کف قیمتی خود قرار دارد و می تواند آماده بهبود شود.

با این حال اخبار و داده های دیگری هم هستند که سیگنال های فوق را کمرنگ و یا حتی خنثی می کنند. به طور مثال، احتمال ریزش مجدد بیت کوین پس از رویداد مرج و هجوم مراجع قانونی به سمت این ارز دیجیتال، برخی از این اخبار هستند. با این اوصاف، نمی توانیم بگوییم که خبر فعلی می تواند سیگنال قدرتمندی برای خریداران بیت کوین باشد. با این حال، پیگیری اخبار می تواند شما را با شرایط لحظه ای بازار همگام سازد و در تصمیم گیری ها یاری تان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا