6:19 | پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403

قیمت اتریوم 15 درصد افزایش یافت

در یک هفته اخیر قیمت اتریوم افزایشی 15 درصدی را تجربه کرد.

روزهای اخیر فرصت مناسبی برای نوسانگیران بود تا با خرید و فروش های کوتاه مدت خود سود خوبی را از ارزهای دیجیتال بگیرند. در هفت روز گذشته، قیمت بیت کوین، اتریوم و سایت آلت کوین ها مجددا مقداری احیا شد. البته در مقایسه با ریزش های قبلی، این افزایش قیمت خیلی هم زیاد نیست. با این حال نمی توانیم سود بالای 10 درصدی 3 ارز دیجیتال نوسانگر برتر بازار را خفیف بشماریم. این کوین ها که بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) باشند، هر کدام بیش از 10 درصد رشد کردند. بر این اساس حجم بازار کل رمز ارزها نیز به مرز یک تریلیون دلار نزدیک تر شد و در مقایسه با روز گذشته 2 درصد افزایش یافت.

با افزایش قیمت های اخیر، بیت کوین مجددا به سطح 22 هزار دلار نزدیک شد و تا 21,790 دلار بالا رفت. این در حالی بود که برخی تحلیلگران معتقد بودند کف قیمت بیت کوین 16 هزار دلار است. در صورتی که بیت کوین به رشد خود ادامه دهند، این فرضیه حداقل برای مدتی منتفی می شود. اتریوم نیز با افزایش قیمت 15 درصدی خود در 7 روز اخیر به 1227 دلار رسید. در این بین بایننس کوین هم توانست سودی بالغ بر 10 درصد را به سرمایه گذاران هفتگی خود بدهد. بر اساس این آمار و ارقام، افزایش قیمت اتریوم در هفته گذشته بیشتر از بیت کوین و بایننس کوین بود. در هفته اخیر و در بین 10 رمز ارز برتر بازار تنها سولانا عملکرد بهتری نسبت به اتریوم داشت. قیمت سولانا در این هفت روز بیش از 17 درصد افزایش یافت!

رشد قیمت ارزهای دیجیتال

رشد قیمت اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال در هفته اخیر

همانطور که گفتیم 3 ارز دیجیتال نوسانگر برتر بازار یعنی بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین در این هفته عملکرد خوبی داشتند. این عملکرد خوب در آلت کوین های دیگری از جمله ماتیک (MATIC)، اولنچ (AVAX) و اینترنت کامپیوتر (ICP) نیز به چشم می خورد. علاوه بر این، دامیننس بیت کوین و اتریوم نشان می دهد که وضعیت این دو ارز دیجیتال در بازار بهتر از قبل است. اکنون بیت کوین 43.4% کل حجم بازار ارز دیجیتال را در اختیار دارد. اتریوم هم سهمی 15.6 درصدی از این بازار دارد تا همچنان بزرگ ترین آلت کوین مارکت باشد. همچنین قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته در بازه 1200-1263 دلار نوسان کرد و اکنون معادل 1226.61 دلار است.

با بررسی کلی وضعیت بازار متوجه می شویم که وضعیت رمز ارزها کمی بهتر از قبل است. با این حال تقریبا تمامی ارزهای برتر بازار با سقف قیمت تاریخی یا ATH خود فاصله ای بسیار زیاد دارند. این فاصله برای برخی از رمز ارزها به 80% یا 90% هم می رسد! با این حال آغاز روند صعودی جدید می تواند این فاصله را کمتر کند. به عقیده برخی از تحلیلگران قیمت بیت کوین تا 5 سال آینده مجددا سقف جدیدی را ثبت می کند. این یعنی تحلیلگران به رشد قیمت های چند صد درصدی بیت کوین امیدوار اند.

شما نیز می توانید با دنبال کردن اخبار بیت کوین و آلت کوین ها و مطالعه تحلیل های موجود درباره آن ها به دید بهتری برسید. همه چیزهایی که در این مسیر نیاز دارید را در خبرگزاری نرخ لند دریافت خواهید کرد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال، خرید و فروش رمز ارزها در قالب معامله اسپات
به‌گزارش crypto.news، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست پرداخت 2 میلیارد دلار
شرکت امنیت سایبری کسپراسکای در جدیدترین گزارش خود از تمرکز کلاهبرداران بازار
به‌گزارش crypto.news، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای چندمین بار درخواست

منتخب

مطالب مشابه

برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال، خرید و فروش رمز ارزها در قالب معامله اسپات
به‌گزارش crypto.news، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست پرداخت 2 میلیارد دلار
شرکت امنیت سایبری کسپراسکای در جدیدترین گزارش خود از تمرکز کلاهبرداران بازار
به‌گزارش crypto.news، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای چندمین بار درخواست