.

تاثیر مرج اتریوم بر بازار ارز دیجیتال

مرج اتریوم با موفقیت انجام شد و در این مقاله به بررسی تاثیر آن روی بازار ارز دیجیتال می پردازیم.

آپدیت مرج، بزرگ ترین رویداد تاریخی روی شبکه اتریوم بود. همانطور که پیش بینی می شد، این آپدیت تاثیراتی روی بازار ارز دیجیتال گذاشت که ممکن است اطلاع از آن ها برای شما مفید باشد. به همین جهت، در این خبر به بررسی تاثیر مرج اتریوم روی بازار ارز دیجیتال و کوین های مختلف می پردازیم.

تاثیر مرج اتریوم

بررسی تاثیر مرج اتریوم (Ethereum merge)

احتمالا در چند ماه اخیر بارها و بارها نام مرج (Merge) را شنیدید و مطالبی درباره آن خواندید. مرج، رویداد ادغام اتریوم و آغاز استفاده این شبکه از سیستم اجماع PoS بود که در روز پنجشنبه با موفقیت انجام شد. 24 ساعت پس از راه اندازی آپدیت مرج، هارد فورک اثبات کار اتریوم با نام ETHW نیز شروع به کار کرد. اکنون ماینرهای اتریوم می توانند به جای ETH، کوین های دیگری را استخراج کنند. اتریوم کلاسیک (ETC) یکی از این کوین ها می باشد که پس از مرج اتریوم متقاضیان بسیار بالاتری پیدا کرد. این یک تاثیر مرج اتریوم روی بازار بود که موجب افزایش تقاضا برای استخراج ارزهای دیجیتال دیگر شد.

با این حال، تاثیر مرج اتریوم روی بازار به همینجا ختم نمی شود. این آپدیت، سه نسخه مختلف شبکه اتریوم یعنی نسخه اصلی، نسخه کلاسیک و نسخه اثبات کار را به 3 ترند برتر روز نیز تبدیل کرد. البته تمامی کوین های ETH، ETC و ETHW پس از مرج اتریوم دچار کاهش قیمت شدند. این تاثیر مرج اتریوم روی قیمت کوین ها، یکی از احتمالاتی بود که تحلیلگران برای دوران «پسا مرج» در نظر می گرفتند. در همین حال، بیت کوین علی رغم کاهش قیمت و سقوط مجدد به زیر سطح 20 هزار دلار، میزان تسلط خود روی بازار را افزایش داد. اکنون دامیننس بیت کوین یا تسلط این ارز دیجیتال روی بازار 39.5% است. این یعنی حدود 39.5% ارزش بازار در اختیار بیت کوین قرار دارد. در حالی که میزان دامیننس اتریوم به 18.1% سقوط کرده است!

اشتراک گزاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

بسیاری از افراد تازه وارد، با وعده بیت کوین 100 هزار دلاری وارد بازار رمز ارز شدند.
بعید است که کسی اهمیت شبکه اتریوم در فضای بلاک چین را نداند. این شبکه قدرتمند با
آپدیت مرج، بزرگ ترین رویداد تاریخی روی شبکه اتریوم بود. همانطور که پیش بینی می شد،
در سال های اخیر کشورهای زیادی بیت کوین را برای استفاده در پرداخت ها محک زدند.

منتخب

مطالب مشابه

بسیاری از افراد تازه وارد، با وعده بیت کوین 100 هزار دلاری وارد بازار رمز ارز شدند.
بعید است که کسی اهمیت شبکه اتریوم در فضای بلاک چین را نداند. این شبکه قدرتمند با
در سال های اخیر کشورهای زیادی بیت کوین را برای استفاده در پرداخت ها محک زدند.
بلاک چین سولانا، یکی از بسترهای محبوب برای ساخت مجموعه های NFT می باشد که افراد