اخباراخبار کوتاه

صعود اتریوم کلاسیک به رتبه 21 بازار با افزایش قیمت 15 درصدی

افزایش قیمت 15 درصدی اتریوم کلاسیک در روز قرمز بازار، ETC را به رتبه 21 بازار رساند.

اتریوم کلاسیک یکی از رمز ارزهای معروف و پر طرفدار بازار است که در روزها و هفته های اخیر عملکرد خوبی داشت. هنگامی که سایر ارزهای دیجیتال نوسانات منفی داشتند، ETC توانست جایگاه خود را در بازار ارتقا دهد. اکنون اتریوم کلاسیک در نزدیکی سقف قیمت خود در یک ماه گذشته قرار دارد و ممکن است به آن نزدیک تر هم بشود. سایر ارزهای دیجیتال چنین وضعیتی ندارند و به خوبی اتریوم کلاسیک عمل نمی کنند. همین عامل باعث صعود اتریوم کلاسیک به رتبه 21 بازار می شود و آن را پشت سر لایت کوین در رتبه بیست و یکم بازار قرار می دهد. اکنون به بررسی وضعیت قیمت اتریوم کلاسیک در روزها و هفته های گذشته می پردازیم.

قیمت اتریوم کلاسیک

افزایش قیمت اتریوم کلاسیک

امروز قیمت اتریوم کلاسیک مجددا افزایش یافت و رشدی 15 درصدی را تجربه کرد. در حال حاضر قیمت ETC دقیقا 27 دلار است و نسبت به هفته گذشته نیز وضعیت بهتری دارد. در بازه هفتگی، صعود 9 درصدی قیمت اتریوم کلاسیک مشهود است. با این حال قیمت اتریوم کلاسیک هنوز هم نسبت به سقف ماهانه خود حدود 1 دلار کمتر است. سایر ارزهای دیجیتال هم چنین حالتی دارند و قیمت آن ها از سقف ماهانه ای که ثبت کردند کمتر است. وضعیت خوب اتریوم کلاسیک و افزایش قیمت آن، مارکت کپ ETC را به 3,689,937,144 دلار رساند و باعث صعود این کوین به رتبه 21 بازار شد.

اکنون لایت کوین و لئو همسایه های بالایی اتریوم کلاسیک هستند. توکن صرافی های FTX (FTT) و Crypto.com (CRO) نیز در رتبه های بعدی قرار دارند. البته که افزایش قیمت های اخیر اتریوم کلاسیک را نمی توانیم به منزله تغییر روند کلی آن بدانیم. با این حال، در شرایط فعلی صعود اتریوم کلاسیک به رتبه های بهتر خبر خوبی برای علاقه مندان به این ارز دیجیتال می باشد. از این رو ممکن است که تقاضا برای خرید اتریوم کلاسیک افزایش پیدا کند و ETC وضعیت بهتری را هم تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا