اخباراخبار بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین توسط ایلان ماسک تاثیری روی بنیاد این ارز دیجیتال ندارد

چانگ پنگ ژائو معتقد است که اقدامات تسلا و ایلان ماسک درباره بیت کوین تاثیری روی پایه های این ارز دیجیتال ندارد.

ایلان ماسک که علاقه زیادی به شکل دهی به مسیر رمز ارزها دارد، فردی تاثیرگذار در بازار ارز دیجیتال است. چانگ پنگ ژائو نیز به عنوان مدیر عامل صرافی بایننس نقش پررنگی در این بازار دارد. بسیاری از اتفاقات این بازار با اقدامات مستقیم و غیر مستقیم چانگ پنگ ژائو رقم خوردند. علی رغم تاثیرگذاری هر دوی این افراد روی بازار، مسیر آن ها کاملا از یکدیگر جداست. چانگ پنگ ژائو از ابتدا مخالف سرسخت اظهارات ایلان ماسک درباره ارزهای دیجیتال بود و اعتقاد داشت که او دانش کافی برای اظهار نظر در این باره را ندارد.

مخالفت ژائو با جهت دهی ایلان ماسک به بازار کریپتو همچنان هم ادامه دارد. وی در پی اقدامات اخیر تسلا و ایلان ماسک برای فروش بیت کوین به دفاع از بیت کوین پرداخت. در ادامه این مقاله، به شرح سخنان چانگ پنگ ژائو درباره خرید و فروش بیت کوین توسط ایلان ماسک و تسلا می پردازیم.

چانگ پنگ ژائو

نظر چانگ پنگ ژائو درباره اقدامات تسلا و ایلان ماسک

پس از خبرسازی مجدد ایلان ماسک درباره بیت کوین، چانگ پنگ ژائو باری دیگر اقدامات او را بی اهمیت خواند. ژائو در این مورد گفت:

خرید و فروش بیت کوین توسط هیچ شخصی نمی تواند روی پایه های این ارز دیجیتال تاثیر بگذارد؛ حتی اگر این افراد ایلان ماسک و تسلا باشند.

او همچنان به هولد کردن دارایی های دیجیتالی خود ادامه می دهد و به اقدامات سایرین اهمیتی نمی دهد. از آنجایی که CZ یا همان چانگ پنگ ژائو فردی با دانش در این زمینه است، دفاع او از بیت کوین می تواند افراد زیادی را به خرید این ارز دیجیتال تشویق کند. گرچه همانطور که خود او گفت، بیت کوین به دلیل پایه های قدرتمندی که دارد نیاز به تعریف، حمایت یا تقاضای کسی ندارد. این ارز دیجیتال در هر صورت مسیر خود را ادامه می دهد و حرکات سایرین تاثیر چندانی روی آن ندارد.

گرچه این اخبار بعضا موج هایی را در بازار ایجاد می کنند که ممکن است روندهای کوتاه مدت را کمی تغییر دهند. با این حال تاثیر بلند مدت آن ها بسیار ناچیز است و همانطور که ژائو می گوید، بیت کوین به پیشروی خود ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا