اخباراخبار عمومی ارزهای دیجیتالسایر خبرها

افت دوباره قیمت ارزهای دیجیتال

پس از اوج گیری موقتی رمز ارزها، قیمت ارزهای دیجیتال باز هم کاهش یافت.

چند روز پیش، قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کمی افزایش یافت و امیدواری سرمایه گذاران نیز مقداری بیشتر شد. با این حال، همانطور که پیشبینی می شد این افزایش قیمت پایدار نبود و ارزهای دیجیتال دوباره با افت قیمت مواجه شدند. امروز هم بازار ارز دیجیتال رختی قرمز بر تن داشت و قیمت ارزهای دیجیتال نسبت به روزهای قبل کاهش یافت. در این مطلب، کاهش قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را مورد بررسی قرار می دهیم تا شما را از شرایط فعلی بازار مطلع سازیم.

وضعیت قیمت ارزهای دیجیتال

وضعیت قیمت ارزهای دیجیتال

بیت کوین به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار، در 24 ساعت اخیر شرایط خوبی را تجربه نکرد و دچار افت قیمت شد. وضعیت بیت کوین در بازه هفتگی نیز تعریفی ندارد و قیمت BTC حدود 13 درصد پایین تر از هفته گذشته می باشد. با این حال این تنها بیت کوین نبود که هفته نامطلوبی را پشت سر گذاشت. آلت کوین های بزرگ بازار از جمله اتریوم، بایننس کوین، ریپل، کاردانو و سولانا نیز در بازه هفتگی عملکرد نامساعدی دارند.

اکنون قیمت اتریوم در مقایسه با هفته گذشته، حدود 18 درصد کمتر شده است. بایننس کوین نیز همانند بیت کوین، با قیمتی 13 درصد پایین تر از هفته قبل معامله می شود. قیمت ارزهای دیجیتال کاردانو و سولانا نیز، به ترتیب 20 و 21 درصد پایین تر از گذشته می باشد. با این افت قیمت ها، ارزش کلی بازار رمز ارزها نیز به حوالی 1 تریلیون دلار رسید. اگر افت قیمت ارزهای دیجیتال به همین شکل ادامه پیدا کند، احتمالا مارکت کپ بازار کریپتو باز هم به سطح زیر 1 تریلیون دلار سقوط می کند.

البته که برخی از ارزهای دیجیتال هم در این هفته کابوس بار شرایط خود را بهبود بخشیدند. چیلیز و شیبا دو نمونه از این رمز ارزها هستند که در یک هفته اخیر به ترتیب 10.7% و 4.48% رشد کردند. لئو نیز، دیگر ارز دیجیتال مثبت بازار در یک هفته اخیر بود که رشد قیمت 5.81 درصدی را تجربه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا