0:12 | جمعه 1 تیر 1403

سرمایه گذاری کوین بیس در هند!

یک سرمایه گذار محبوب به نام Coinbase Ventures، اخیرا طرحی برای سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری در ابتکارات مختلف ارزهای دیجیتال هند و Web3 از طریق یک رویداد حضوری به اشتراک گذاشت. طبق آخرین گزارشات، Coinbase Ventures، یک رویداد حضوری در بنگالورو برگزار خواهد کرد. این امر به تسریع اهداف مالی هند از طریق سرمایه گذاری های ارز دیجیتال و Web3 کمک می کند. قابل توجه است که عمده سرمایه گذاری های صرافی رمز ارز آمریکایی کوین بیس، توسط همین شرکت انجام می شود. این کمپانی در گذشته نیز اعلام کرد که قصد دارد همکاری خود را با کشور هند آغاز کند. در پی همین موضوع، صرافی بزرگ کوین بیس هفته گذشته اعلام کرد سرمایه گذاری خود را در کشور هند آغاز کرد.

سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری کوین بیس در هند

کوین بیس یکی از صرافی های مشهور ارز دیجیتال است. این صرافی هزاران کاربر در سراسر جهان دارد و جزو پلتفرم های برتر ارز دیجیتال به شمار می رود. برایان آرمسترانگ مدیر عامل کوین بیس، زمانی که در سفر هند به سر می برد پستی را به انتشار گذاشت که در آن خبر جدیدی را اعلام کرد. این خبر می گفت که این شرکت سرمایه ‌گذاری، قصد دارد از استعداد نرم‌ افزاری هند از طریق فناوری ‌های کریپتو و Web3 بهره ببرد. همچنین کوین بیس قصد دارد از این طریق به تسریع اهداف اقتصادی و مالی این کشور کمک کند. سپس این شرکت یک فراخوان را به اشتراک گذاشت که به شرح زیر می باشد:

« Coinbase Ventures با BuidlersTribe همکاری می کند تا در ماه آوریل، به مدت یک روز مسابقه حضوری در بنگلور برگزار کند. در این مسابقه دریافت 1 میلیون دلار، شامل 25000 دلار جایزه مقدور می باشد که توسط @BeliefDAO و جلسات مشاوره با بهترین ذهن ها در حوزه رمزنگاری قابل دریافت است.»

سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری کوین بیس در هند

مسابقه Coinbase در هند

سرمایه گذاری های کوین بیس همیشه در مرکز توجه ها است. در 8 آوریل، مسابقه حضوری در بنگالورو با مشارکت Buidlers Tribe برگزار می‌شود. این مسابقه توسط Belief DAO، برای ارائه کمک ‌های جایزه تا سقف 25000 دلار پشتیبانی می ‌شود. افزایش علاقه سرمایه گذاران خارجی به فضای کریپتو هند را می توان به نظارت اخیر که توسط قانون بحث برانگیز مالیات کریپتو ارائه شد، نسبت داد. قانون مالیات کریپتو هند، ملزم می کند تمامی شهروندان هندی 30 درصد از درآمد های ارز دیجیتال را به عنوان مالیات پرداخت کنند. لازم به ذکر است که این که این قانون از ماه آوریل تصویب شد. پارین لاتیا یکی از بنیانگذاران قبیله بیدلرز، در این باره گفت کارآفرینان هندی هیجان زده هستند که شرکت های خود را جهانی می کنند. همچنین وی در خصوص تاثیر قانون جدید مالیاتی در جذب سرمایه ‌گذاری خارجی، اظهار داشت:

«قانون مالیات تنها یک گام مثبت است. این یک تغییر پارادایم است و مقررات فراگیر خواهد شد.»

Nirmala Sitharaman وزیر دارایی هند، قصد خود را برای تجدید نظر در مورد مالیات کریپتو در آینده نزدیک به اشتراک گذاشت. سپس ورود کوین بیس به بازار، بیش از 110 متقاضی را جذب کرد. آرمسترانگ می گوید، کوین ‌بیس در گذشته،۱۵۰ میلیون دلار در شرکت ‌های کریپتو و وب۳ هند سرمایه ‌گذاری کرده است. در حال حاضر نیز، این صرافی قصد دارد ۱۰۰۰ کارمند را در مرکز فناوری هند کوین ‌بیس راه‌ اندازی کند. او در این باره توضیح داد که ایجاد مقررات به عنوان یک دعوت روشن برای سرمایه گذاری خارجی عمل می کند. در نهایت باید گفت که در طول سال گذشته، کوین بیس بر موانع نظارتی متعددی غلبه کرد. عمده این موانع، توسط کنگره ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به وجود آمد. به همین خاطر انتظار می ‌رود که این شرکت نقشی کلیدی در بحث‌ های نظارتی پیرامون کریپتو ایفا کند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در

منتخب

مطالب مشابه

انواع الگوهای قیمت در تحلیل تکنیکال را می‌توان به دو دسته ادامه دهنده و برگشتی
به‌ گزارش crypto.news، ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در 24 ساعت منتهی به 30 خرداد 1403،
به‌ گزارش crypto.news، حجم معاملات استیبل کوین ها در بازار کریپتوکارنسی حدود 16 برابر
به‌ گزارش cointelegraph.com، جرمی آلر (Jeremy Allaire) مدیرعامل شرکت سیرکل، پیش‌بینی کرد که در