اخباراخبار کوتاه

قیمت چیلیز (CHZ) 10 درصد افزایش یافت

چیلیز یکی از ارزهای دیجیتال محبوب است که قیمت آن در 24 ساعت گذشته 10 درصد افزایش یافت.

چیلیز (CHZ) یکی از ارزهای دیجیتال مطرح بازار است که به شبکه ای با همین نام (Chiliz) تعلق دارد. شبکه چیلیز پلتفرمی غیر متمرکز در حوزه ورزش و سرگرمی می باشد. باشگاه های ورزشی مختلف می توانند در این شبکه توکن های هواداری خود را بسازند و منتشر کنند. هواداران نیز با کمک چیلیز توکن هواداری تیم مورد علاقه خود را تهیه می کنند و به وسیله آن ارتباط نزدیک تری با باشگاه می گیرند. بنابراین ارز دیجیتال چیلیز یک توکن کاربردی و ارزشمند است. قیمت این ارز دیجیتال نیز در 24 ساعت اخیر 10 درصد افزایش یافت. این افزایش قیمت چیلیز، بهای هر توکن آن را به 14 سنت (0.14 دلار آمریکا) رساند.

قیمت چیلیز در سال گذشته هم بارها افزایش یافت و سقف های جدیدی را ثبت کرد. اکنون این ارز دیجیتال با اوج خود فاصله زیادی دارد و مانند سایر ارزهای دیجیتال نزدیک به کف قیمتی است. بر این اساس سرمایه گذارانی که اکنون مایل به خرید چیلیز هستند، باید از آینده قیمتی آن نیز آگاه باشند. به همین منظور، در بخش بعد درباره آینده قیمت چیلیز و احتمالات موجود درباره آن توضیح می دهیم.

چیلیز

قیمت چیلیز در آینده چگونه خواهد بود؟

ارزهای دیجیتال حوزه ورزش و سرگرمی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کردند. چیلیز هم یکی از همین ارزهای دیجیتال بود که از عمده توکن های هواداری پشتیبانی می کرد. باشگاه های ورزشی بزرگی چون بارسلونا، منچسترسیتی، اینتر و… از این پلتفرم برای ساخت توکن های خود استفاده کردند. هر چقدر که استقبال این باشگاه ها و طرفداران آن ها از چیلیز بیشتر شود، قیمت چیلیز هم وضعیت بهتری پیدا می کند. اتفاقاتی نظیر ساخت توکن های هواداری تیم های ملی هم می تواند روی چیلیز تاثیر بگذارد. در این صورت رویدادهایی چون جام جهانی می توانند چیلیز را به وضعیت بسیار خوبی برسانند.

در صورتی که قیمت چیلیز به سطح قبلی خود بازگردد، رشدی حداقل 6 برابری را تجربه می کند. در این صورت کسانی که در قیمت های پایین خرید چیلیز را انجام دهند می توانند سود خوبی از آن بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا