اخباراخبار کوتاه

سلسیوس با قدرت به شرایط خوب خود برگشت

ارز دیجیتال سلسیوس (CEL) که هفته های خوبی را سپری نمی کرد، در هفته اخیر قدرتمند ظاهر شد و قیمت آن افزایش یافت.

در هفته های گذشته اخبار خوبی پیرامون ارز دیجیتال سلسیوس (CEL) منتشر نمی شد. اتفاقاتی که برای این پروژه افتاد و آن را در آستانه ورشکستگی قرار داد، سرمایه گذاران را نا امید کرد. افراد زیادی فکر کردند که سلسیوس هم به سرنوشت ترا دچار خواهد شد و اعتبار و محبوبیت خود را از دست خواهد داد. با این حال ارز دیجیتال CEL در یک هفته اخیر بازگشت شکوهمندانه ای داشت و افزایش قیمت خوبی را تجربه کرد. در این یک هفته قیمت سلسیوس بالغ بر 50 درصد افزایش یافت و حتی تا 2 دلار هم پیشروی کرد. در ادامه به شرح جزئیات خبر افزایش قیمت سلسیوس در چند روز اخیر می پردازیم.

قیمت سلسیوس

افزایش قیمت عجیب سلسیوس در یک هفته اخیر!

سلسیوس در ماه های گذشته یکی از ارزهای دیجیتال مطرح بازار بود. اتفاقات نگران کننده پیرامون آن، از اعتبارش کاست و به شهرتش اضافه کرد. بر همین اساس افراد بیشتری سلسیوس را شناختند و حتی در آستانه ورشکستگی هم به سراغ آن رفتند. این افراد در یک هفته اخیر موقتا پاسخ اعتماد خود به این پروژه را گرفتند. در این یک هفته قیمت CEL بیش از 50 درصد افزایش یافت و مرز 2 دلار را رد کرد. عملکرد سلسیوس در بازه روزانه نیز جالب توجه است و بر خلاف عموم رمز ارزهای مطرح، مثبت می باشد. در 24 ساعت اخیر، قیمت سلسیوس بیش از 15 درصد افزایش یافت تا عملکرد جالب توجه این ارز دیجیتال در بازه هفتگی تکمیل شود.

پروژه هایی نظیر اپتیمیسم (OP) و لیدو دائو توکن (LDO) نیز در هفته های اخیر عملکرد جالبی داشتند. در حال حاضر سلسیوس وضعیت بهتری نسبت به بقیه دارد و رتبه 92 بازار را به خود اختصاص می دهد. ارزهای دیجیتال هولو (HOT) و کامپاند (COMP) نیز همسایگان CEL در وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال هستند. در بازه روزانه و هفتگی عملکرد CEL نسبت به هر دو همسایه خود بهتر است و این ارز دیجیتال شرایط بهتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا