اخباراخبار بیت کوین

بازار گاوی بیت کوین در راه است

به عقیده مدیر عامل پنترا کپتال، بازار گاوی جدید بیت کوین در راه است.

علی رغم وضعیت نامساعد بازار ارز دیجیتال در شرایط فعلی، متخصصان زیادی به آینده نزدیک رمز ارزها امیدوار اند. یکی از این متخصصان، مدیر عامل صرافی کراکن بود که اعتقاد داشت وضعیت رمز ارزها تا پایان سال جاری عوض خواهد شد. افراد دیگری هم بودند که نظری مشابه داشتند و تغییر روند ارزهای دیجیتال در چند ماه آینده را پیش بینی می کردند. اکنون مدیر عامل پنترا کپتال هم به جمع مدعیان بازگشت روند بازار اضافه شده است. در ادامه این خبر، صحبت های Dan Morehead درباره بازار گاوی بیت کوین را بررسی می کنیم.

مدیر عامل پنترا کپتال

مدیر عامل پنترا کپتال: بازار گاوی بعدی بیت کوین در راه است

مدیر عامل صرافی پنترا کپتال یکی از کسانی می باشد که اعتقاد دارد بازار گاوی بیت کوین در راه است. به عقیده او، کف های قیمتی در ماه ژوئن به ثبت رسیدند و اکنون در آستانه شروع بازار گاوی هستیم. وی در این باره می گوید:

به نظر می رسد که کف های قیمتی در ماه ژوئن ثبت شدند و اکنون در آغاز بازار گاوی هستیم. البته ممکن است که شروع بازار گاوی کمی زمان ببرد اما به نظر من، اکنون در بخش بعدی رالی رمز ارزها قرار داریم.

البته که او به طور خاص بیت کوین را خطاب قرار نمی دهد و به سایر رمز ارزها هم اشاره می کند. وی می گوید: «دیگر بیت کوین همه چیز بازار نیست. زمانی بیت کوین تمام بازار ارز دیجیتال بود و دوره ای هم به بیت کوین و اتریوم اختصاص داشت. اما اکنون پروژه های بسیار زیاد و مهمی هستند که آینده بهتری نسبت به بیت کوین و اتریوم دارند».

البته که Dan Morehead از پروژه آلت کوینی خاصی نام نبرد. با این حال، ممکن است که منظور او پروژه های قدرتمندی باشند که برای جایگزینی بیت کوین و اتریوم به وجود آمدند. از این پروژه ها می توانیم به کاردانو، سولانا و پولکادات اشاره کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا