اخباراخبار کوتاه

قیمت بایننس کوین به 288 دلار رسید

قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) با رشدی که امروز کرد به 288 دلار رسید.

ارز دیجیتال بایننس کوین یا همان BNB یک کوین معروف در بازار رمز ارز می باشد و احتمالا شما هم آن را می شناسید. این ارز دیجیتال با افزایش قیمتی که در یک هفته اخیر داشت توانست به نزدیکی 300 دلار برسد. در این مقاله وضعیت قیمت بایننس کوین را بررسی می کنیم تا شما نیز بیشتر در جریان حرکات قیمتی این ارز دیجیتال قرار بگیرید.

بایننس کوین

وضعیت قیمت بایننس کوین (BNB)

قیمت بایننس کوین هم مثل سایر ارزهای دیجیتال بالا و پایین های زیادی در ماه های اخیر داشت. از ثبت اوج قیمت تاریخی (ATH) در می 2021 تا رسیدن به کف قیمتی در هفته های گذشته. با این حال اکنون که ارزهای دیجیتال کمی جان گرفتند و حرکت مثبتی داشتند، بایننس کوین هم مشابه سایرین رفتار کرد. این ارز دیجیتال در یک هفته اخیر توانست بخشی از قیمت قبلی خود را بازیابی کند و به 288 دلار برسد. با بررسی دقیق تر وضعیت قیمت BNB در بازه های زمانی مختلف، شرایط آن را بهتر درک خواهید کرد.

با بررسی قیمت بایننس کوین در بازه روزانه، متوجه رشد قیمت 4.83 درصدی آن در 24 ساعت اخیر می شویم. این رشد قیمت در کنار جهش های قبلی، قیمت BNB را به مرز 290 دلار رساند. عملکرد بایننس کوین در بازه هفتگی هم خوب می باشد و این ارز دیجیتال رشدی 15 درصدی را در 7 روز اخیر تجربه کرده است. اکنون BNB در مرز سقف قیمت ماهانه خود قرار دارد که بالای 300 دلار است. با این حال در بازه سالانه شرایط همچنان مساعد نیست و قیمت فعلی بایننس کوین حدود 60% پایین تر از سقف سالانه می باشد. البته که با بازگشت روند این اختلاف کمتر خواهد شد و حتی شاید سقف جدیدی هم برای بایننس کوین به ثبت برسد.

با توجه به اطلاعات فوق، حرکات قیمتی بایننس کوین کمی امیدوارکننده هستند. از این رو علاقه مندان به خرید بایننس کوین می توانند با مطالعه سایر اطلاعات پیرامون این ارز دیجیتال با وضعیت آن بیشتر آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا