اخباراخبار عمومی ارزهای دیجیتالسایر خبرها

بهترین استیبل کوین های بازار در سال 2022

بهترین استیبل کوین های بازار ارز دیجیتال در شرایط فعلی کدام اند؟ در این مقاله می خوانید

استیبل کوین ها، یکی از اعضای مهم بازار ارز دیجیتال هستند که استفاده های گوناگونی دارند. مطرح ترین استیبل کوین، تتر است که تقریبا تمام سرمایه گذاران بازار ارز دیجیتال آن را می شناسند. با این حال، تتر تنها استیبل کوین موجود نیست و کوین های دیگری هم در این دسته قرار می گیرند. معمولا با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال نوسانگر، وضعیت Stable Coin ها بهتر می شود. در چند ماه اخیر هم اوضاع به همین شکل بود و استیبل کوین ها تقاضای به مراتب بیشتری داشتند. به همین جهت، در این مقاله بهترین استیبل کوین های سال 2022 بر اساس حجم بازار را به شما معرفی می کنیم.

استیبل کوین

بهترین استیبل کوین ها در شرایط فعلی بازار

در شرایط فعلی، نام 3 استیبل کوین در بین 10 ارز دیجیتال برتر بازار بر اساس مارکت کپ به چشم می خورد. بالاتر از همه، تتر (USDT) قرار دارد که یکی از اعضای ثابت فهرست برترین ها می باشد. تتر حجم تقاضای بسیار زیادی دارد و بیشترین حجم معاملات روزانه بازار را هم به خودش اختصاص می دهد. پس از آن و با اختلافی نه چندان زیاد، USDC یا یو اس دی کوین قرار می گیرد. سومین عضو این فهرست نیز، BUSD یا بایننس یو اس دی، استیبل کوین صرافی بایننس می باشد. تتر در فهرست کلی بازار ارز دیجیتال، پس از بیت کوین و اتریوم در رتبه سوم قرار دارد. دقیقا پشت سر آن، یو اس دی کوین قرار می گیرد که یک استیبل کوین پر تقاضا می باشد.

فاصله بایننس یو اس دی با دو رقیب خود چندان زیاد نیست و این استیبل کوین پس از بایننس کوین (BNB) در رتبه ششم بازار قرار دارد. بنابراین بایننس یو اس دی هم یکی از بهترین استیبل کوین ها در شرایط فعلی بازار می باشد. البته که ملاک بررسی این فهرست، صرفا حجم بازار و میزان تقاضا و معاملات می باشد و نمی توان آن را به شرایط کلی پروژه تعمیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا