اخباراخبار کوتاه

کمک به اوکراین با 54 میلیون دلار ارز دیجیتال

در ادامه کمک های مالی به اوکراین، تعداد زیادی ارز دیجیتال به ارزش 54 میلیون دلار به این کشور ارسال شد.

همانطور که می دانید، کشور اوکراین در چند ماه اخیر درگیر جنگ با روسیه می باشد. نابرابری قدرت نظامی دو کشور و هجوم یک طرفه روسیه باعث شد که سایر کشورهای جهان از اوکراین حمایت کنند. این حمایت ها عموما مالی و در قالب ارز دیجیتال بودند. اخیرا هم یک کمک کریپتویی دیگر برای اوکراین ارسال شد که ارزش آن معادل 54 میلیون دلار بود. اوکراین می تواند با این کمک ها استقامت بیشتری از خود نشان دهد و از درون تقویت شود. این یکی از چند نوبت کمک کریپتویی به کشور اوکراین است و پیش از آن هم چنین کمک هایی برای این کشور ارسال شده بود. چنین حرکتی استفاده های مفید ارز دیجیتال را به خوبی به مردم جهان و دولت ها نشان می دهد و آینده بهتری را برای رمز ارزها می سازد.

کمک به اوکراین

کمک های کریپتویی به اوکراین

اوایل شروع جنگ روسیه و اوکراین، کشور مدافع امکان دریافت کمک های مستقیم مالی را نداشت. به همین منظور، مسئولین این کشور به پذیرش ارز دیجیتال روی آوردند و کمک های مالی را به این شکل دریافت کردند. دولت ها و مردم سایر جهان نیز در جهت حمایت از اوکراین، مبالغ قابل توجهی از دارایی خود را به ارز دیجیتال تبدیل کردند و برای اوکراین فرستادند. این کمک ها باعث شد که کشور اوکراین بتواند چند ماه در برابر تهاجم روسیه مقاومت کند و پایدار بماند.

احتمالا این آخرین استفاده ارز دیجیتال برای کمک به اوکراین نخواهد بود و پس از این هم کمک های کریپتویی برای این کشور ارسال شود. استفاده های مفید ارز دیجیتال در موارد دیگری هم جلوه گر می شوند تا فواید استفاده از این دارایی ها برای مردم جهان شفاف تر گردد. به این ترتیب می توانیم احتمال زیادی را برای پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال توسط مردم جهان و دولت ها در نظر بگیریم. همانطور که در اخبار قبلی خواندید، دولت ایران هم اخیرا از ارز دیجیتال برای گشودن درهای واردات استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا