اخباراخبار بیت کوین

چه زمانی بیت کوین به 100 هزار دلار می رسد؟

چه زمانی قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید؟ مایک مکگلون پاسخ می دهد.

بسیاری از افراد تازه وارد، با وعده بیت کوین 100 هزار دلاری وارد بازار رمز ارز شدند. این افراد که عموما تجربه سرمایه گذاری کمی هم داشتند، منتظر رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار بودند. با این حال، شرایط بازار به گونه ای دیگر رقم خورد و قیمت بیت کوین به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد. در این شرایط، برخی از تحلیلگران درباره وضعیت بیت کوین شفاف سازی هایی انجام دادند. یکی از این شفاف سازی ها این بود که قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید اما این رشد مقداری طول خواهد کشید. مایک مکگلون (Mike McGlone) از بلومبرگ، زمان حدودی رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار را پیش بینی کرد. در ادامه، به بررسی پیش بینی مایک مکگلون درباره زمان رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار می پردازیم.

زمان رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار

 

زمان رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار

چه زمانی بیت کوین به 100 هزار دلار می رسد؟ این سوالی است که بسیاری از سرمایه گذاران تازه وارد و حتی برخی تحلیلگران باسابقه به دنبال پاسخ آن هستند. تحلیلگران زیادی به این سوال پاسخ دادند و احتمالاتی را درباره افزایش قیمت بیت کوین تا سطح 100 هزار دلار مطرح کردند. یکی از این افراد مایک مکگلون است که اعتقاد دارند تا سال 2025، قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار و قیمت اتریوم به 6 هزار دلار می رسد. این یعنی حدودا 2 تا 3 سال زمان می برد که بیت کوین و اتریوم سقف های مورد نظر سرمایه گذاران را ببینند. البته ممکن است که در طول این مدت، سقف های جدیدی هم برای این دو ارز دیجیتال پر طرفدار ثبت شود. با این حال، رسیدن آن ها به سطوح مورد نظر، ممکن است 3 سال زمان ببرد.

این پیش بینی بر اساس نظر مایک مکگلون می باشد و صرفا سیگنالی برای خرید و فروش نیست. بنابراین بهتر است که با پیگیری سایر اخبار اتریوم و بیت کوین، احتمالات دیگر را هم بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا