20:51 | چهارشنبه 27 تیر 1403

قیمت یونی سواپ 60 درصد افزایش یافت!

رشد قیمت یونی سواپ در هفته اخیر بسیار قابل توجه است. در این مقاله به بررسی افزایش قیمت این ارز دیجیتال و سایر آلت کوین ها می پردازیم.

هفته گذشته دوره روشنی برای بسیاری از آلت کوین های بازار بود و سرمایه گذاران را امیدوار کرد. در این هفته ارزهای دیجیتال و به خصوص آلت کوین های برتر بازار رشد بسیار زیادی را تجربه کردند. یونی سواپ یکی از این آلت کوین ها بود که رشد قیمت بسیار خوبی داشت. قیمت یونی سواپ در 7 روز اخیر بیش از 60 درصد افزایش یافت تا این ارز دیجیتال در شرایط بهتری نسبت به گذشته قرار بگیرد. با این حال توکن UNI تنها رمز ارزی نبود که افزایش قیمت زیادی داشت. سایر ارزهای دیجیتال موفق در هفته اخیر را هم در طول این مقاله به شما معرفی می کنیم تا از وضعیت کلی بازار باخبر شوید.

 

افزایش قیمت یونی سواپ (UNI)

از آنجایی که موضوع اصلی مقاله پیرامون توکن اختصاصی صرافی یونی سواپ است، ابتدا با بررسی وضعیت یونی سواپ شروع می کنیم. ارز دیجیتال یونی سواپ در هفته اخیر رتبه خود در بازار کریپتوکارنسی را حفظ کرد و در بین 20 ارز دیجیتال برتر بازار باقی ماند. در همین شرایط قیمت یونی سواپ در بازه زمانی 7 روزه بالغ بر 60 درصد رشد کرد و به 5.61 دلار رسید. گرچه این قیمت با ATH توکن UNI فاصله زیادی دارد اما نسبت به ماه های اخیر بسیار بالاتر و امیدوار کننده تر است.

 

افزایش قیمت ماتیک (MATIC)

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برتر بازار نیز، افزایش قیمتی بیش از 60 درصد داشت. ماتیک تنها عضو فهرست 20 ارز دیجیتال برتری بود که رشد قیمت بیشتری نسبت به یونی سواپ داشت. قیمت ماتیک در طول یک هفته گذشته 80 درصد افزایش یافت تا سود کلانی را به نوسانگیران و تریدرهای روزانه بدهد. در این بین ارز دیجیتال MATIC موفق شد که رتبه هجدهم خود در بازار را حفظ کند و ارزش بازار خود را به مرز 5 میلیارد دلار برساند. در 24 ساعت اخیر حدود 800 میلیون ماتیک به ارزش 477,589,289 دلار معامله شد.

 

افزایش قیمت شیبا (SHIB)

شیبا سومین ارز دیجیتال مورد نظر ما می باشد که در این یک هفته به رشد قیمتی 58 درصدی رسید. این ارز دیجیتال که طرفداران زیادی دارد در رتبه سیزدهم بازار و بالاتر از ترون (TRX) قرار گرفت. حجم بازار شیبا بیش از 6.4 میلیارد دلار است و فاصله نزدیکی با استیبل کوین دای (DAI) دارد. افزایش قیمت شیبا تقریبا با یونی سواپ برابر بود و این ارز دیجیتال را در شرایط خوبی قرار داد. بر اساس اطلاعات موجود، شیبا پس از ماتیک و یونی سواپ سومین ارز دیجیتال پر سود هفته اخیر در بین برترین های بازار می باشد.

 

وضعیت سایر ارزهای دیجیتال چگونه است؟

اگر کمی بیشتر از صدر بازار ارز دیجیتال فاصله بگیریم و نمونه مورد بررسی خود را 100 ارز دیجیتال برتر قرار دهیم به نتایج جالب تری می رسیم. در این بین رکورد هفته اخیر در اختیار ارز دیجیتال کامپوند (COMP) می باشد که حدود 94 درصد افزایش قیمت داشت! ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) هم با 89 درصد سود خود را در رتبه دوم فهرست پرسودترین های TOP 100 بازار کریپتو قرار می دهد. بیت کوین و اتریوم که مهم ترین ارزهای دیجیتال بازار از نظر تاثیرگذاری و هدایت بازار هستند، به ترتیب رشد قیمت 18 و 31 درصدی را تجربه کردند.

 

پیش بینی آینده قیمت یونی سواپ

بر این اساس می توانیم درباره قیمت یونی سواپ و سایر آلت کوین های بازار برداشت های مختلفی را ارائه دهیم. این می تواند نقطه آغازی برای حرکت انفجاری مجدد آلت کوین ها باشد. با این حال با توجه به وابستگی شدید این ارزهای دیجیتال به بیت کوین، باید منتظر حرکات بعدی BTC هم باشیم. اگر تسلط بیت کوین بر بازار کاهش یابد و قیمت آن افت شدیدی نکند، احتمالا ماه های خوبی پیش روی آلت کوین ها می باشد. قیمت یونی سواپ نیز در این شرایط رشد احتمالی خوبی را در پیش دارد و می تواند افزایش پیدا کند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد

منتخب

مطالب مشابه

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد