21:19 | یکشنبه 24 تیر 1403

بررسی پروژه متاورس شیبا اینو

شیبا اینو (SHIB) رمز ارز بامزه ای است که اخیرا بسیار مورد لطف جامعه کریپتوکارنسی قرار گرفت. این توکن که تقلیدی از دوج کوین می باشد، تنها در چندین ماه اولیه توجه سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جذب کرد. از ماه گذشته توسعه دهندگان شیبا اعلام کردند که زمین های شیبا اینو در جهان مجازی متاورس، عرضه خواهد شد. از همان ابتدای انتشار این خبر، قیمت شیبا با رشد خوبی همراه شد. اما از ماه گذشته تا به امروز، اطلاعات دیگری درباره این پروژه متاورسی وجود نداشت. تا اینکه امروز تیم توسعه دهنده شیبا، جزئیات کمی از زمین های شیبا در متاورس را ارائه داد.

اطلاعات درباره پروژه متاورس شیبا اینو

تقریبا دو ماه است که خبر راه اندازی پروژه متاورس شیبا اینو توسط توسعه دهندگان آن مطرح شد. حالا این تیم فعال جزئیاتی را درباره این پروژه به انتشار گذاشت که برای علاقه مندان آن بسیار جذاب بود. طبق اعلامیه این تیم، تعداد ۱۰۰٬۵۹۵ قطعه زمین شیبا در فضای متاورس عرضه خواهد شد که فقط تعدادی از آن ها عمومی خواهد بود. برخی از قطعه های زمین های شیبا، به صورت خصوصی باقی خواهد ماند که هنوز شرایط استفاده از این زمین ها شفاف سازی نشده است. چیزی که واضح است، خرید و فروش مرحله ای این زمین ها می باشد. طبق گفته تیم توسعه دهنده شیبا، زمین های شیبا اینو در متاورس به صورت مرحله ای به فروش می رسند. البته مرحله اول فروش این زمین ها از چند روز پیش آغاز شد و مرحله دوم آن نیز در حالت اجرایی است.

اطلاعات زمین های شیبا در متاورس

قیمت زمین های شیبا اینو در متاورس

قیمت زمین های شیبا در متاورس، برحسب ارز دیجیتال اتریوم احتساب می شود. در فاز اول ۳۶٬۴۳۱ قطعه زمین آزاد می شود که به چهار طرح با اسامی نقره‌ ای (Silver Fur)، طلایی (Gold Tail)، پلاتینی (Platinum Paw) و الماسی (Diamond Teeth) تقسیم می‌ شوند. هر یک از این طرح ها بین ۰.۲ تا ۱ اتریوم (ETH) قیمت گذاری شده اند. مرحله اول در طی 72 ساعت انجام شد که در آن کاربران توکن‌ های لیش (LEASH) و NFT های SHIBOSHIS، خود را در وب سایت رسمی قفل می کردند. سپس طبق مزایده ای که انجام می شد، زمین مورد نطر با بالاترین قیمت به فروش می رفت. اما طبق توضیحات تیم توسعه دهنده شیبا، مرحله دوم کمی متفاوت خواهد بود.

مرحله دوم فروش زمین های شیبا، به مدت هفت روز برگزار خواهد شد. این مرحله شامل مزایده نخواهد بود و کاربران می توانند تنها از طریق قفل‌ کردن توکن‌ های لیش و NFT های مجموعه SHIBOSHIS، زمین مورد نظر خود را خریداری کنند. برگزار نشدن مزایده می تواند نکته مثبتی برای طرفداران متاورس شیبا اینو باشد. اما از طرفی دیگر، ظرفیت مرحله دوم محدود است. مرحله سوم نیز ۱۰ روز طول خواهد کشید که در این مرحله کاربران می توانند با قیمتی ثابت به خرید زمین های باقی مانده بپردازند.

پس از خرید این زمین ها، مالکان زمین می توانند از طریق روش های گوناگونی به کسب درآمد برسند. خریداران می توانند از طریق این زمین ها منابع درون بازی را جمع‌ آوری کنند و به دیگران پاداش دهند. همچنین می توانند با استفاده از توکن شیبا اینو یا سوزاندن آن ها، نام قطعه زمین خود را تغییر دهند. توکن SHIB در متاورس اهمیت زیادی خواهد داشت. زیرا از طریق آن عمل توکن سوزی شکل خواهد گرفت. هنوز اطلاعات بیشتری درمورد پروژه متاورس شیبا اینو وجود ندارد و توسعه دهندگان آن تنها قیمت گذاری و نحوه فروش زمین ها را منتشر کرده اند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

متاتریدر یک پلتفرم معاملاتی است که بسیاری از بروکرهای فارکس آن را در اختیار
به‌ گزارش crypto.news، در 24 ساعت منتهی به صبح روز 24 تیر ماه 1403 ارزش بازار کل میم کوین‌ها
به‌ گزارش cointelegraph.com، ارز دیجیتال سولانا در روز 24 تیر ماه 1403 به محدوده 145 دلار رسید.
به‌ گزارش cointelegraph.com، بامداد 24 تیر ماه 1403 در حالی که ترامپ مشغول سخنرانی بین

منتخب

مطالب مشابه

متاتریدر یک پلتفرم معاملاتی است که بسیاری از بروکرهای فارکس آن را در اختیار
به‌ گزارش crypto.news، در 24 ساعت منتهی به صبح روز 24 تیر ماه 1403 ارزش بازار کل میم کوین‌ها
به‌ گزارش cointelegraph.com، ارز دیجیتال سولانا در روز 24 تیر ماه 1403 به محدوده 145 دلار رسید.
به‌ گزارش cointelegraph.com، بامداد 24 تیر ماه 1403 در حالی که ترامپ مشغول سخنرانی بین